Allegro. Jak marzenia zmieniać w pieniądze

Wojciech KyciakJerzy Ronkiewicz Wydawnictwo: Helion poradniki
978-83-246-2488-1
Helion
poradniki
978-83-246-2488-1

Przegląd taktyk sprzedażowych, krótkie szkolenie z ekonomii i zasad działania rynku. Co do funkcji portalu już dość zdezaktualizowane, dla zaawansowanych użytkowników większość będzie truizmami.

Autorzy pokazują praktyczne zastosowanie portalu allegro i wprowadzają początkującego sprzedawcę w świat portalu. Według mnie dobry podręcznik dla osób zaczynających przygodę z allegro

Sprzedajesz na allegro - to musisz przeczytać tę książkę.

Chętnie sięgam po książki i materiały, które pomagają mi zwiększyć swoją sprzedaż na allegro.

• ! MBP
  • E-Commerce