Pack Enforcer

Okładka książki Pack Enforcer Crissy Smith
Okładka książki Pack Enforcer
Crissy Smith Wydawnictwo: Total-E-Bound Cykl: Were Chronicles (tom 2) fantasy, science fiction
Were Chronicles (tom 2)
Total-E-Bound
2009-01-01
2009-01-01
9781907280160

liczyłam na to, że będzie to kontynuacja poprzedniej części, to znaczy, że będzie się to dziać w tej samej sforze, ale oczywiście, że nie. choć wspomnienie o bohaterach pierwszej części nastąpiło i mnie bardzo rozbawiło to ta część przestawia kolejny problem, są kolejnymi silnymi osobowościami.

Akcja za szybko się toczy, nie ma tu żadnego oczekiwania ani zaskoczenia, wątek nazwę go "kryminalny" to jakaś porażka. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, historia nie wzbudza żadnych emocji- może to wina tłumaczenia, ale to jedno z gorszych opowiadań jakie czytałam. No i do tego bohaterowie są wkurzający...

niby że ją tam bił i w ogóle ale zrozumcie że jak się dowiedział że ona się całowała z innym jeszcze jakimś wilkiem jego rywalem to się nie wkurzy. I jeszcze przecież to wilk.....
[a jak ja widzę nawet byłego z inną to chce jej gołymi rękami wpieprzyć]
Ale są razem i to się liczy..
:I*U

[a jak ja widzę nawet byłego z inną to chce jej gołymi rękami wpieprzyć]
Ale są razem i to się liczy..
:I*U

To była najgorsza książka, jaką czytałam o zmiennokształtnych. Nic nie trzymało się kupy, brak jakiegokolwiek powiązania. Facet bijący kobietę? Och boże -.-".
Pierwsza część była fajna, ale jeżeli kolejne dwie będą trzymać ten niski poziom co druga część, to ja podziękuję.

W ogóle nie wiem, jak ktokolwiek może uważać to opowiadanie za przecudne.
Tępa główna bohaterka, tępy główny bohater...

Nie polecam czytać!
Jeżeli któraś laska chce sobie poczytać coś o znęcaniu się i molestowaniu kobiet, to jest wiele innych, ciekawszych i lepszych fabularnie książek od tego shitu.

Dziękuję za uwagę
1-/10

W ogóle nie wiem, jak ktokolwiek może uważać to opowiadanie za przecudne.
Tępa główna bohaterka, tępy...

Nawet nie warto dodawać opinii.
Jedyny plus to to że łaskawie pozwolił jej studiować.

Nawet nie warto dodawać opinii.
Jedyny plus to to że łaskawie pozwolił jej studiować.

Jedne z najlepszym opowiadań tego typu jakie czytałam.

Jedne z najlepszym opowiadań tego typu jakie czytałam.

Tępa bohaterka, bohater sam siebie nie rozumie. sexu dużo za dużo. a historia przewidywalna że po okładce wszystko już wiadomo. strata czasu

Słabsza od poprzedniej.

Słabsza od poprzedniej.