Klasztor i miłość t. II

Okładka książki Klasztor i miłość t. II
Charles Reade Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Seria z klepsydrą powieść historyczna
powieść historyczna
1985-01-01
Maria Przymanowska
miłość wędrówka Holandia kopista klasztor miłość Erazm z Rotterdamu

więcej Więcej

Rewelacyjna, porywająca, chwytająca za serce, poruszająca do głębi, budząca uśpione emocje i sprawiająca, że człowiek pomimo że dźwiga sen na powiekach... nie idzie spać. A co ciekawe nie mówię tu o samej książce, tylko o mistrzowsko opisanej niezwykłej historii dwojga całkiem zwykłych ludzi, dzięki którym jakimś cudem (i całe szczęście), bo trudno napisać inaczej, XV...

witam :) chciałam zapytać, czy może ktoś ma na zbyciu tą książkę??
chciałam sprezentować ją babci, a nigdzie nie mogę jej znaleźć :)

to drugi tom wspaniałej książki

Odpowiada mi styl pisania i atmosfera jakie są w tej książce.
Czytałam to kilka lat temu lecz do tej pory pamiętam ,że wzruszona byłam niekiedy do łez...

Opowiadana w książce historia jest ciekawa, ale... Styl pisarza kojarzy mi się z Jane Austin: przydługawe opisy spowalniają tempo akcji. Mimo wszystko polecam wielbicielom powieści historycznych. Ta część zdecydowanie szybciej się czyta

• E-booki
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY