Zasady zwycięzców

Okładka książki Zasady zwycięzców Bodo Schäfer
Okładka książki Zasady zwycięzców
Bodo Schäfer Wydawnictwo: Piątek Trzynastego biznes, finanse
biznes, finanse
Die Gesetze der Gewinner
Piątek Trzynastego
2007-01-18
2007-01-18
Tomasz Polakowski
poradnik

Książka dotyczy samorozwoju. Ja podziliłbym ją na 3 części. Część pierwsza jest bardzo interesująca i inspirująca. Później autor tak jakby stracił wenę i pisał tylko dlatego, że musi. Ostatnia, trzecia część jest znów ciekawa.

Większość zasad to ogólniki znane z innych tego typu pozycji. Plusem jest ładne wydanie, ale minusem to, że powiela informacje które można znaleźć w tańśzych pozycjach tego typu. Bez sensu.

Świetna książka o samorozwoju. Prosta w przekazie, przyjemna w czytaniu. Dla kogoś kto wchodzi w świat samorozwoju idealna.

Jeżeli ktoś szuka motywacji do życia, oraz nie czytał podobnych tytułów w przeszłości może sięgnąć po tą książkę. Moim zdaniem natomiast branie się za nią nawet po przeczytaniu kilku tytułów z kategorii rozwoju osobistego itp. jest mało potrzebne. Autor powiela zasady, które każdy szanujący się człowiek zna i stosuje w większym lub mniejszym stopniu. Pragnę zauważyć jednak, że nawet, gdy jesteś na początku swojej drogi rozwoju radziłbym sięgnąć po „Nawyki warte miliony” od Briana Tracy’ego.

To jest książka na zawsze... Taka do której się wraca i wraca i wraca. 30% zakreśliłam do zapamiętania 🤣 Zostaje u mnie pod poduszką, przy łóżku, generalnie gdzieś blisko... Będę przede wszystkim pamiętać, żeby.... "Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, przenigdy się nie poddawać "💚

kilkanaście książek o tematyce rozwoju osobistego w pigułce.

kilkanaście książek o tematyce rozwoju osobistego w pigułce.

Inspirująca, nie z kategorii coaching, naprawdę warto ją przeczytać, mnóstwo prawdziwych i życiowych cytatów.

Książka skłaniająca do refleksji, każdy może wyciągnąć z niej coś dla siebie. Zawiera sporo ciekawych drogowskazów, ale nie daje rozwiązań, niektóre zasady wydają się siebie wykluczać, dlatego nie trzeba przywiązywać się do niej jako całości, raczej "wyciągnąć" z niej te fragmenty, które najlepiej przemawiają do nas konkretnie. Warta uwagi, ale nie powalająca.

Co znajdziecie w tej książce:
✔️ poznacie 30 zasad, które realnie pomogą Wam poprawić jakość życia
✔️ jak osiągnąć sukces zawodowy i prywatny
✔️ jak zorganizować swój czas
✔️ jak zadbać o swoją sytuacje finansowa czyli przede wszystkim jak ja poprawić
✔️ jakie błędy popełniacie i jak je wyeliminować
✔️ praktyczne wskazówki, które można od razu wdrożyć w codzienność
✔️ jak zachowywać się wobec ludzi, którzy ciągną Was w dół

Czego w niej NIE znajdziecie :
❌ lania wody
❌ zbędnych, rozwlekłych historii życiowych

W pełni zasłużone 10/10 ⭐️ nie jest to kolejny schematyczny poradnik, tylko pozycja nieszablonowa, obowiązkowa dla każdego, kto utknął w miejscu i brakuje mu motywacji do ruszenia dalej 💪🏻 Bodo Schafer bierze Nas za rękę i pokazuje kierunek jaki należy obrać aby być zwycięzca w każdym aspekcie naszego życia . Polecam ☺️

Co znajdziecie w tej książce:
✔️ poznacie 30 zasad, które realnie pomogą Wam poprawić jakość życia
✔️ jak osiągnąć sukces zawodowy i prywatny
✔️ jak zorganizować swój czas
✔️ jak zadbać o swoją sytuacje finansowa czyli przede wszystkim jak ja poprawić
✔️ jakie błędy popełniacie i jak je wyeliminować
✔️ praktyczne wskazówki, które można od razu wdrożyć w codzienność
✔️...

Pouczająca treść książki opisująca zasady osiągania sukcesów. Forma książki pozwala na przyswajanie poszczególnych fragmentów wiedzy w indywidualnej kolejności.

• Rozwój
  • Rozwój osobisty