Drużba pozna druhnę

Okładka książki Drużba pozna druhnę Barbara Hannay
Okładka książki Drużba pozna druhnę
Barbara Hannay Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
The wedding dare
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Anna Mankiewicz
znajomość niebezpieczeństwo romans uczucia

Ona wzięła go za striptizera, który ma szaleć na panieńskim wieczorze jej przyjaciółki, sama będąc bibliotekarką pięknie go namawia do zejścia ze złej ścieżki życiowej. I na tym kończy się ciekawy romans ( 10 strona) potem ciągnie się niemiłosiernie - pójść do łóżka czy nie - to są ich dylematy. Nie ma romantyzmu, nie ma cicho szeptanych słów, nie ma ucieczki i pogoni zakochanych. Zależy kto co lubi.

Książkę czytało się bardzo dobrze.

Najlepszy z całości okazał się początek, a szczególnie pierwsze spotkanie bohaterów. Trzeba przyznać, że choć niefortunne, za to zabawne. Seria komicznych pomyłek przez w zasadzie niewinny żart, ale na miejscu Laury, pewnie wolałabym się zapaść pod ziemię.

Choć Laura i Nick opierają się związkowi, mogą liczyć na parę niezawodnych swatek, jakimi są Fliss i Kate, co dodatkowo ubarwia opowiadanie.

Jest dawka dobrego humoru, ale nie brakuje też chwil grozy, które wywołują dreszczyk emocji.

Polecam!!

Książkę czytało się bardzo dobrze.

Zakończenia zawsze są najlepsze;) jednak treść trochę zbyt nudna i dłużąca się.

Zakończenia zawsze są najlepsze;) jednak treść trochę zbyt nudna i dłużąca się.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Podobala mi sie ta ksiazka, mimo ze bardzo krotka na koncu calkiem mnie wzruszyla

• Harlequin
  • Romans
  • Literatura Australii i Nowej Zelandii
  • Harlequin przeczytane
  • Regał MP
  • Dawne dzieje...Harlequin

Dodaj cytat z książki Drużba pozna druhnę