Uwieść druhnę. Wymarzona niewola

Okładka książki Uwieść druhnę. Wymarzona niewola Michelle Celmer, Maxine Sullivan
Okładka książki Uwieść druhnę. Wymarzona niewola
Michelle CelmerMaxine Sullivan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Harlequin Gorący Romans Duo
Best man's conquest; The tycoon's blackmailed mistress
Harlequin
2009-01-01
2009-01-01
Jarosław Cieśla
ślub drużby małżeństwo rozwód niewola wdowa uczucia

Okładka książki Luksusowy układ, Dawna kochanka Michelle Celmer, Yvonne Lindsay
Luksusowy ukła... Michelle Celmer, Yv...
Okładka książki Zmysłowe wyzwanie, Najgorętsza noc życia Michelle Celmer, Joanne Rock
Zmysłowe wyzwa... Michelle Celmer, Jo...
Okładka książki Gra pozorów. Cena namiętności Michelle Celmer, Red Garnier
Gra pozorów. C... Michelle Celmer, Re...

Dzieci wynalazły tę książkę gdzieś w kącie na regale i kazały mi przeczytać. Zupełnie nie pamiętam skąd wzięła się w moich zbiorach?
"Uwieść druhnę" oraz "Wymarzona niewola" to dwa cieniutkie (objętościowo) harlekinki spakowane w jeden zbiór.
1000 lat takich nie czytałam!
Niesamowicie miło spędziłam przy nich czas :)

To aż dziwne, że w tak krótkich książeczkach można opisać sensowną ciekawą historię. Męscy bohaterowie obu opowieści naprawdę świetni. Panie trochę mniej, ale dały się lubić i można było zrozumieć ich postępowanie.

"Uwieść druhnę" to historia byłych małżonków, którzy spotykają się na ślubie kuzynki. Po ponad 10 latach nagle między parą wybucha od nowa miłość i namiętność. Jak to zawsze bywa, ona się broni i niby nie chce, on ją zdobywa. Naprawdę dobrze się to czytało a historia miała ręce i nogi. W "powieści" są momenty ;)

"Wymarzona niewola" to historia o ciężarnej wdowie, której mąż zginął w wypadku zostawiając z wielkimi długami. Właściciel banku od pierwszego wejrzenia pożąda kobiety i z wzajemnością. Również bardzo wciągnęło mnie to opowiadanie. Czytało się szybko i przyjemnie. MW książce nie ma opisów seksu.

Była to dla mnie bardzo miła odskocznia od romansów historycznych. I wielkie zdziwienie, że można w takiej niewielkiej objętościowo formie zmieścić dwie zgrabnie napisane historie.

1000 lat takich nie czytałam!
Niesamowicie miło spędziłam przy nich czas :)

To aż dziwne, że w tak krótkich książeczkach można...

Wymarzona niewola 7/10

Wymarzona niewola 7/10