Biała i czarna legenda Ryszarda Riedla

Edyta Kaszyca Wydawnictwo: Wydawnictwo Śląskie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Śląskie
Ryszard Riedel blues muzyka ikona legenda gwiazda fenomen muzyk artysta geniusz
biografia, autobiografia, pamiętnik
Ryszard Riedel blues muzyka ikona legenda gwiazda fenomen muzyk artysta geniusz

Na tyle napisano, iż jest to praca magisterska autorki i to czuć. Nie zmienia to faktu, że jest to cenne źródło informacji i nigdy jeszcze nie wyszła kiepska książka o Ryśku.

To kolejna książka, którą przeczytałam na temat życia i twórczości Ryszarda Riedla. Dowiedziałam się trochę nowych faktów z jego życia. Książka mnie jednak nie zachwyciła i gdyby nie to,że opisuje w bardzo dużym zarysie jak tworzył Ridel, którego jestem wielką fanką, nie wystawiłabym oceny aż dobrej.

• Muzyczne
  • Literatura polska
  • ODŁOŻONE NA POŹNIEJ
  • Biografie
  • Biografie muzyków, etc.
  • Mam
  • Muzyka