Pociąg do śmierci

J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 31) kryminał, sensacja, thriller
Indulgence in Death
Bogumiła Nawrot
Prószyński i S-ka
pociąg śmierć dallas zabójstwo śledztwo przestępcy
Indulgence in Death
In Death | Oblicza śmierci (tom 31)
kryminał, sensacja, thriller
Bogumiła Nawrot
pociąg śmierć dallas zabójstwo śledztwo przestępcy

Eve Dallas - porucznik z nowojorskiej policji, sławna dzięki głośnemu śledztwu i książce - jedzie na urlop z mężem w jego rodzinne strony. Zakochana i szczęśliwa, ale nie może do końca zanurzyć się w sielskich krajobrazach Irlandii oraz miłej rodzinnej atmosferze, bo nawet tam dochodzi do brutalnego morderstwa. Ale to, co najgorsze, czeka ją po powrocie do komendy - bo...

Bardzo przyjemny kolejny tom z cyklu. W sam raz do przeczytania w niedzielne popołudnie.

Porucznik Eve Dallas musi ustalić, dlaczego ci, którzy uprzyjemniali życie sławnym i bogatym, stali się ich ofiarami.
Kiedy podczas urlopu, spędzanego razem z mężem w Irlandii, Eve przypadkiem natknęła się na ofiarę zabójstwa, z całą ostrością dotarło do niej, że nigdzie nie jest bezpiecznie – ani w irlandzkim lesie, ani na ulicach wielkiego miasta, które uważa za swoje....

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Gdyby ta książka była moją pierwszą autorstwa N. Roberts to i moja ocena byłaby wyższa a opinia dużo pozytywniejsza. Tymczasem po ponad trzydziestu już przeczytanych kryminałach z Eve Dallas mój zachwyt, niestety, wyparował. Przede wszystkim coraz bardziej zaczyna mnie denerwować postać samej Eve, po drugie po wielu wielu kryminałach innych autorów dostrzegam, jak Eve...

Cieszę się że przeczytałem tę książkę. Dzięki niej utwierdziłem się w przekonaniu, że kryminały to zdecydowanie nie mój klimat.

Rewelacja!Chyba jedna z najlepszych części cyklu o Eve Dallas.Polecam,wciągająca intryga,nie można oderwać się od lektury.

w tym tomie Eve i Roarke odbywają podróż w rocznice slubu.Muszę przyznać że ten tom historii o porucznik Dallas był bardzo ciekawy. Całe śledztwo trzyma w napięciu aż do końca. Ciężko się od niej oderwać. Jak na razie zastanawiam się jak w rzeczywistości ma na imię mąż naszej Eve. Wszędzie pojawiają się nazwiska z imionami a jego wciąż nazywają po nazwisku. Może w którymś...

Pozwala się odprężyć :)

Dyskusje