Kłamczucha w opałach

2008-01-01
2008-06-24
Edyta Jaczewska
Meg Cabot literatura młodzieżowa

Czytałam jako nastolatka I dobrze się bawiłam🤣 Tutaj nie szukajcie jakiś głębszych przemyśleń to poprostu komedia o dziewczynie, która nie radzi sobie ze swoimi kłamstwami i chłopakami 😅

Bardzo zabawna

Bardzo zabawna

Ja rozumiem, że nastolatki mają wodę zamiast mózgu i nie myślą o niczym innym niż chłopcy, ale ta ksiażka to już przesada. Główna bohaterka to po prostu idiotka bez kręgosłupa moralnego. A to, że świetnie jej wychodzi kłamanie? No chyba nie. Bo dobry kłamca nie gubi się w swoich kłamstwach, a Katie po prostu w nich tonie. Nie mam pojęcia jak tak fantastyczny bohater jakim jest Tommy mógł się nią zainteresować. Ona i Seth są siebie warci. Katie jest najgorszym kłamcą o jakim czytałam.

Do czego prowadzi kłamstwo? Główna bohaterka, która jest urodzoną kłamczuchą wpakuje się w nie lada kłopoty... Czy to ją czegoś nauczy? Polecam, głównie młodzieży. Wyciągajcie wnioski z książek, które czytacie. Taka moja rada, mała ;)

Ta książka jest świetna. Przez nią nie mogłam przestać się śmiać. Polecam ją dziewczynom w wieku ok.14 lat bo jest na czasie. Myślę że nastolatkom spodoba się tak jak mi. Ten wątek o całowanie był zabójczy .

Książka zdecydowanie najsłabsza jeśli chodzi o pozycje Meg Cabot. Lekkie czytadło ale za to totalnie przewidywalne i jakby trochę zbyt infantylne. Tragedii nie ma ale też nie porywa.

Super. Rewelacja. Uwielbiam.
Zdecydowanie najlepsza powieść Meg Cabot.
Zabawna, romantyczna, zagadkowa, z nutą porywczości. Idealna. Czytałam kilka razy i na pewno jeszcze po nią wrócę.

Super. Rewelacja. Uwielbiam.
Zdecydowanie najlepsza powieść Meg Cabot.

Książka, która była po prostu ok. Bez żadnych ochów i achów. Typowa amerykańska opowieść napisana przyjemnym i zrozumiałym językiem.
Na pewno jest to fajny przerywnik i odskocznia od ambitniejszych lektur.Bohaterowie są dobrze wykreowani, jednak nie na tyle by zapaść w pamięć.

W tej książce mega spodobała mi się historia miłosna Katie. Z zakończeniem każdego rozdziału chciałam czytać kolejny i jeszcze kolejny.

Czytałam ją już dosyć dawno ale pamiętam co nieco , no jak tytuł wskazuje jest to książka o dziewczynie która tonęła w kłamstwach tonęła totalnie , kłamstwo ma krótkie nogi i się wydało .. polecam ;P

• Meg Cabot
  • Młodzieżowe