Trzynaście zegarów

literatura piękna
83-7001-345-7
Andrzej Grabowski
Ewa Salamon

Okładka książki Obłędni rycerze Woody Allen, John Kendrick Bangs, Lyman Frank Baum, Peter S. Beagle, Robert Bloch, Ray Bradbury, Gilbert Keith Chesterton, Philip K. Dick, Peter Haining, Jerome K. Jerome, Salvatore Albert Lombino, Stan McMurtry, Spike Milligan, Alan Alexander Milne, Mervyn Peake, Terry Pratchett, Peter Sellers, Tom Sharpe, David L. Stone, James Thurber, Ben Travers, Mark Twain, Orson Welles, Donald E. Westlake, Gene Wolfe
Ocena 6,2
Obłędni rycerze Woody Allen, John K...
Okładka książki Playboy. Opowiadania James Baldwin, Jorge Luis Borges, Ray Bradbury, John Cheever, John Collier, Robert Coover, Roald Dahl, Gabriel García Márquez, Nadine Gordimer, Joseph Heller, John Irving, Shirley Jackson, James Jones, Jack Kerouac, Ursula K. Le Guin, Richard Matheson, Bharati Mukherjee, Haruki Murakami, Joyce Carol Oates, Philip Roth, Bob Shaw, Irwin Shaw, Isaac Bashevis Singer, Paul Theroux, James Thurber, John Updike
Ocena 6,3
Playboy. Opowi... James Baldwin, Jorg...
Okładka książki Miesięcznik Fantastyka  83 (8/1989) David Brin, Anthony Burgess, Krzysztof Filipowicz, Pavel Kosatík, Redakcja miesięcznika Fantastyka, James Thurber
Ocena 7,5
Miesięcznik Fa... David Brin, Anthony...