Kupa kupa kupa

literatura dziecięca
978-83-63010-05-8
Małgorzata Kłos
literatura dla dzieci

Książka tylko dla ludzi o mocnych nerwach :))) Zabawna (płakałam ze śmiechu), nieszablonowa i warta polecania. Jeden z najistotniejszych problemów młodych rodziców w wersji na wesoło. Ilustracje mocne :)))

To chyba najprawdziwsza książka jaką ostatnio czytałam. Te dialogi, te ilustracje - bałagan w mieszkaniu, załamka rodziców, spryt niemowlaka - najprawdziwsze na świecie!. Ta książka zawsze poprawia mi humor i śmieję się do łez z dialogów i obrazków. Super :) Polecam!

O Nas, o Naszym pragnieniu zmanipulowania ;) a dzieci po raz kolejny udowadniają Nam że i tak to bedzie jak Chcą ;)

Nikki zrobiła fajerwerki z kupy :) - święto kupy

1958

uwaga!!! ilustracje ekstremalnie ekstrementowe.

• Dla dzieci
  • 2015
  • Ilustrowane
  • Przeczytane 2014
  • 2017
  • Córki

Dodaj cytat z książki Kupa kupa kupa