Schody do nieba

Zecharia Sitchin Wydawnictwo: Prokop Cykl: Kroniki Ziemi (tom 2) popularnonaukowa
The Stairway to Heaven
Kroniki Ziemi (tom 2)
popularnonaukowa
Marcin Pisarski
Zecharia Sitchin paleoastronautyka starożytność

Trochę słabsza niż 12 planeta, ale ciekawa, szczególnie dla zainteresowanych tym tematem.

Tytułowe "Schody do nieba" opisuje dążenia ludzi starożytności do osiągnięcia nieśmiertelności. Zamierzenie autora piękne lecz wykonanie dużo gorsze. Przygodę zaczynamy od opowieści o parze królewskiej Hiszpanii w czasach kolumbijskich, która poszukuje fontanny życia na kontynencie amerykańskim, dalej traktuje o przygodach Aleksandra Wielkiego który również szuka...

W "Schodach do nieba", drugim tomie z cyklu "Kroniki Ziemi" Zecharia Sitchin przedstawia nam historie o ludziach oraz półbogach, którzy pragnęli odnaleźć miejsce, z którego bogowie wstępowali do nieba oraz odkryć sekret ich długowieczności.
Poznamy losy Aleksandra Wielkiego i Gilgamesza, którzy ośmielili się wyruszyć do siedziby bogów.
Autor przybliży nam również sylwetki...

Czy istnieja Schody do nieba?Czy istnialy owe schody?Przeczytaj i przekonaj sie sam:)

• Historia
  • Z polecenia
  • Tajemnice Świata
  • Gnioty absolutne
  • 365
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Schody do nieba