Latarnie morskie polskiego wybrzeża

Okładka książki Latarnie morskie polskiego wybrzeża
Marian Czerner Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Wydawnictwo Poznańskie
1986-01-01
1967-01-01
83-210-0602-7
latarnie morskie bałtyk

więcej Więcej

Książkę kupiłem z obawą, że może być to niestrawna i nudna pozycja... Na szczęście okazało się odwrotnie. Autor opisuje m.in.: charakterystykę latarń, rozwój od starożytności do czasów obecnych, warunki służby i życia latarników, występowanie latarń w polskiej literaturze. Jest to bardzo dokładne i szerokie podejście do tematu.
Poza sprawami technicznymi, które bez wiedzy...

• 2014
  • 2.Podróże
  • 1. Posiadam w mojej biblioteczce
  • 0.3.Do kupna/pożyczenia

Dodaj cytat z książki Latarnie morskie polskiego wybrzeża