Slave to Sensation

Okładka książki Slave to Sensation Nalini Singh
Okładka książki Slave to Sensation
Nalini Singh Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Psi i Zmiennokształtni (tom 1) fantasy, science fiction
Psi i Zmiennokształtni (tom 1)
Berkley Books
2006-09-05
2006-09-05
0-425-21286-6
paranormal romance Changeling PsyNet zmiennoksztaltni romans fantastyka seks

Co to była za jazda! Ten świat to dla mnie istna zagadka a jednocześnie taka petarda. Zmiennokształtni i Psi. Sascha empatyczna psi i zmiennokształtny alfa Lucas piękna i silna para Polecam🤩🤩🤩

Całkiem przyjemnie się czytało. Trochę zawiłe opisy sieci psi ale ogólnie historia ciekawa, ani przez moment się nie nudziła.

W tej części poznajemy wykreowany nowy świat podzielony na zmiennokształtnych, ludzi i PSI.
Ras Psi działająca bez emocji wśród nich żyje Sascha, która uważa się za wybrakową ponieważ odczuwa emocje.
Lukas zmiennokształtna pantera Alfa swojego stada. Oboje muszą zmierzyć się z morderstwami zmiennokształtnych kobiet oraz z uczuciem które się rodzi pomiędzy nimi.
Co z tego wyniknie przeczytajcie sami ja nie mogłam się oderwać od książki.

Co z tego...

Dla mnie super, łatwa i smaczna. Romans, Kryminał, poczucie humoru, fantastyka itd...wszystko co lubię.

Znów seria o parach, rodzących się związkach, towarzyszącym im konfliktach, dylematach. Czyta się szybką i wciąga. Świat, który nas otacza nie do końca jest takim jakim go widzimy, to co oczywiste nie do końca jest prawdą.

Na półkach: , , , , , , ,

Sascha należy do społeczeństwa PSI, które nie odczuwa żadnych uczuć a w życiu kieruję się tylko logiką. Ona jednak czuje, z dnia na dzień coraz więcej i coraz ciężej jej to ukryć. Jej sekret nie może wyjść na jaw, bowiem PSI eliminują popsute jednostki. Lucas to alfa watahy, która poszukuje seryjnego mordercy odpowiedzialnego za śmierć kobiet zmiennych. Wszystko wskazuje na to, że mordercą jest PSI dlatego też Lucas podejmuje się zadania zleconego przez PSI aby wyciągnąć od Saschy jak najwięcej informacji. Jednak ta z pozoru zimna kobieta jak nikt inny potrafi rozgrzać jego serce. Wszystko się komplikuje, gdy następna zmienna zostaje porwana i Sascha musi zdecydować po której stronie stanie i jak wiele będzie w stanie poświęcić

Mocna szóstka. Nowy pomysł na fabułę, ale nie chcę sięgać po kolejną książkę autorki, więc właściwie komentarz: „była o.k.” będzie tu najbardziej na miejscu. Można poczytać przed snem, ale bez ryzyka zarwania nocy ;)

Wykreowany przez autorkę świat mnie całkowicie pochłonął. Zatopiłam się w nim bez reszty i oderwałam od codzienności. Pokochałam Saschę - kobietę silną, myślącą a przy tym niezwykle kobiecą no i oczywiście Lucasa - prawdziwy samiec alfa ale nie w stylu nadmuchanego macho, tylko faceta, który wie jak kochać. No i najważniejsze przesłanie, że bez uczuć nie da się żyć. Z przyjemnością sięgam po kolejne części.

Kiedy jest mi źle i mam dosyć całego świata, idę w kącik i zagłębiam się w świat wykreowany przez Nalini Singh. Kocham całą serię i wszystkich bohaterów. Pierwsza część może rzeczywiście nie jest najlepszą z serii ale i uważam że warto przeczytać wszystkie części

Liczyłam chyba na coś więcej.
Dobrze się czyta, fajny pomysł na fabułę (choć trochę za bardzo zalatywało Equilibrium),ale bez szału. Ponieważ jest to moja druga książka Nalini Singh, która mnie nie porwała, to na razie daruję sobie jej twórczość.

Liczyłam chyba na coś więcej.

• Romans