Dziewczyna z zaświata; Dusze w mrokach

Okładka książki Dziewczyna z zaświata; Dusze w mrokach
Bogdan Lekszycki Wydawnictwo: ALFA Seria: Sensacja! Romans! Przygoda! fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Sensacja! Romans! Przygoda!
ALFA
1991-01-01
1991-01-01
Lekszycki groza fantasy

Okładka książki Fantastyka 50 Krzysztof Boruń, Konrad Doberschütz, Jan Jerzy Groński, Stanisław Hoszowski, Marek Kubala, Bogdan Lekszycki, Bogdan Lekszycki, Jerzy Orlewski, Andrzej Trepka, Tadeusz Twarogowski, Leonard Życki
Ocena 5,2
Fantastyka 50 Krzysztof Boruń, Ko...
Okładka książki Tajemnica Bruce - Partington i inne opowiadania Konrad Doberschütz, Arthur Conan Doyle, Bogdan Lekszycki, Aleksander Olszakowski
Ocena 5,8
Tajemnica Bruc... Konrad Doberschütz,...

więcej Więcej

To jest książka do której powracam dość często i polecam każdej osobie, która lubi czytać ♥ Zawsze z zapartym tchem czytam ją i mimo, iż wiele pamiętam to jednak nie odmawiam sobie tej przyjemności jaką jest po raz kolejny sięgnięcie po nią.

• Klasyka grozy/fantastyki
  • Fantastyka