Austria. Podróże marzeń

praca zbiorowa Wydawnictwo: Mediaprofit Seria: Podróże marzeń Biblioteka Gazety Wyborczej turystyka, mapy, atlasy
Insight Guides - Austria
turystyka, mapy, atlasy
Jolanta Kubiak
Podróże marzeń Biblioteka Gazety Wyborczej
Austria podróże przewodniki turystyka

jak zawsze podróżując warto doczytywać ciekawostek o kraju gdzie się jedzie

Specyficzny przewodnik po najważniejszych atrakcjach kraju, wzbogacony obszernymi informacjami o charakterze historycznym, licznymi mapkami i fotografiami. Jest tu też część z tzw. przydatnymi informacjami dla podróżników (co zjeść, gdzie się wyspać, co kupić itp.)
Jak dla mnie ta pozycja książkowa (oraz inne z tej serii) to nawiązując do nazwy serii "podróże marzeń" raczej...

• Na składzie
  • 2012