Kup teraz - 13 ofert w cenie od 17.69 zł do 24.47 zł

Nutria i Nerwus

Małgorzata Musierowicz Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Jeżycjada (tom 10) literatura młodzieżowa
Akapit Press
Jeżycjada
Jeżycjada (tom 10)
literatura młodzieżowa
Jeżycjada

Jak miło ogrzać się w cieple tej książki :) Idealna na upalne, czerwcowe popołudnie :)

Jak dla mnie jedna z najgorszych części, zachowanie Filipa straszne, niczym maniak i stalker, a Natalia na pewno nie jest moją ulubioną postacią sagi.

Wspaniała książka z serii, trochę inaczej napisana bo z nutką detektywistycznego kryminału.Momentami aż dech zapiera, co będzie dalej! Czy Nerwus zdąrzy wskoczyć do pociągu? Czy Nutria z Pyzą i Tygrysem znajdą jakieś miejsce na nocleg podczas ich szalonej wyprawy nad morze? Sporo zabawnych zwrotów akcji. Niesamowity humor słowny dosłownie bije z co drugiej strony więc...

Tygrysem rules!!

Nutria, piękny rudzielec z temperamentem, wyrusza na wakacje. Nieroztropnie zabiera ze sobą siostrzenice: Pyzę i Tygryska. Połączenie tych trzech osobowości nie może przynieść nic dobrego. A już na pewno ich przygody nie otrą się o nudę (już przedsiębiorczy Tygrysek o to zadba).
Kolejny tom Jeżycjady, zahacza o... kryminał. Cierpliwość dobrej ciotki zostaje wystawiona na...

Natalia, czyli tytułowa Nutria to jedna z czterech sióstr Borejko, najmniej przeze mnie lubiana. Może właśnie dlatego tom 10 traktujący w głównej mierze o Nutrii właśnie, która wyruszyła w podróż, by uwolnić się od Tunia, który chciał wziąć z nią ślub, nie podobał mi się tak bardzo jak części poprzednie. Nutrii towarzyszą jej siostrzenice Pyza i Tygrysek, córki Gabrysi,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Genialna część! Podróże, odnajdywanie siebie i zabawne perypetie. Nic dodać nic ująć. Polecam.

Na półkach: , , , ,

Totalnie zakręcona opowieść, chyba najbardziej ze wszystkich dotychczasowych z tej serii. Jak się okazuje Nutria w połączeniu z Tygryskiem i Pyzą to szalona mieszanka.
Uwielbiam wracać z każdą kolejną książką do losów rodziny Borejków.
Rewelacyjna. Idealna lektura na wakacje! :)

Moja ulubiona część Jeżycjady

Ta książka to fenomen wśród książek z humorem. Jednak posiada też uniwersalne i ponadczasowe prawdy o życiu. Potrafi rozśmieszyć czytelnika do łez, podczas podróży Natalii Borejko wraz z siostrzenicami. Na ich drodze staje Filip Bratek, tytułowy Nerwus.

9 618
    1 132