Dragon Actually

Okładka książki Dragon Actually Shelly Laurenston
Okładka książki Dragon Actually
Shelly Laurenston Wydawnictwo: Zebra Cykl: Dragon Kin [G.A. Aiken] (tom 1) fantasy, science fiction
Dragon Kin [G.A. Aiken] (tom 1)
Dragon Actually
Zebra
2008-10-06
2008-10-06
9781420103731
Annwyl Dragon Fearghus

Nie wiem jak inni ale ja po książkę sięgnąłem ze względu na smoki. (Oczywiście w formie zwierzęcej...) (Tak, wiem. Dziwne aby facet czytał tą książkę. Bo wydaje mi się ze takie raczej tylko kobiety czytają. No ale cóż... jestem wyjątkowy :D A tak serio to nie mam pojęcia.) No ale chciałbym przeczytać każdą książkę (każdy gatunek) w której występują te piękne gady. I sam ocenić czy jest beznadziejna czy nie. I jak widać ta nie jest. Mimo iż jest erotykiem. Co już swoją drogą po okładce widać. I byłem przekonany ze to będzie jakiś szajs. Których jest nie mało z takimi okładkami. A tu proszę. Książka mi się podobała. Pomijając sceny erotyczne bo te średnio mnie obchodziły. I chyba mam wrażenie ze nawet nie było ich tak dużo. Może też dlatego ze nie czytałem ich tylko wodziłem oczami. I przechodziłem dalej. Więc nie zapadły mi w pamięć. Albo było ich po prostu mało. ¯\_(ツ)_/¯

Tak czy siak książka była bardzo śmieszna. Uśmiałem się czytając. I to dość sporo. A komentarze osób tłumaczących tylko dodawały śmiechu. Bardzo przyjemna. Tak na jeden dzień do skończenia. Smoki były świetne. Oczywiście jako smoki w prawdziwej postaci. I było ich sporo. Sporo było też fajnych scen. I nie chodzi mi o sceny erotyczne bo te jak pisałem mnie średnio obchodziły. A "smoczych" scen. Więc ten kto chciałby przeczytać to dla smoków to myślę ze warto.

Razem z tym tomem warto tez zapoznać się z "Dragon Kin 1.5 - Łańcuchy i płomienie - całość" Opowiada o młodości Bercelaka i Rhiannony. Co prawda mniej mi się podobało. Bo było więcej erotyzmów. Ale tez było śmiesznie. No i trochę rzeczy było wyjaśnionych względem Dragon Actually. I dodatkowo właśnie z tych rzeczy tez można było się pośmiać :D

2050

Nie zawsze łatwo jest być kobietą-wojownikiem o przydomku Annwyl Krwawa. Mężczyźni kulą się ze strachu . To prawda, że Annwyl ma dryg do ścinania głów hordom żołnierzy jej bezwzględnego brata, bez robienia sobie przerwy na oddech. Ale choć raz byłoby miło móc pogadać sobie z mężczyzną w taki sposób, w jaki może rozmawiać z Fearghusem Niszczycielem.
Szkoda tylko, że Fearghus jest smokiem, ogromnym, łuskowatym i morderczym typem. Z nim Annwyl czuje się bezpiecznie. Inne uczucia wzbudza w niej twardy arogancki rycerz, którego Fearghus zaangażował, by pomógł ją wytrenować do walki. Dnie spędzone na walce z mężczyzną, który wypełnia ją dzikim, raptownym pożądaniem i noce spędzone w towarzystwie czarodziejskiego stworzenia, które może spalić wioskę tylko za pomocą oddechu. Annwyl jest pewna, że życie nie może stać się bardziej dziwne.
Myli się.
[I tylko zaczekaj, aż poznasz resztę rodziny...]

Szkoda tylko, że...

Książka ciekawa, choć w niektórych momentach miałam takie odczucie jakby autorka na siłę starała pokazać jak bardzo Annwyl nie lubi rycerza, w momentach w których wychodziło to bardzo sztucznie. Mimo to książka ciekawa i warta przeczytania :)

Jednak smoki mają coś w sobie :)

Jednak smoki mają coś w sobie :)

• Smoki
  • Paranormal romance