Czerwony diament. Wielka gala

Okładka książki Czerwony diament. Wielka gala Fiona Harper, Shirley Jump
Okładka książki Czerwony diament. Wielka gala
Fiona HarperShirley Jump Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Duo
The Bridesmaid and the Bilianaire, Her Parenthood Assignment
Harlequin
2010-01-01
2010-01-01
Magdalena Jędrzejak, Magdalena Konig
podróż miliarder miłość więzień emocje uczucia

Wielka gala
On (Luke) przesiedział kilka lat w więzieniu za zamordowanie żony (zdradzała go) natomiast ona (Gaby) pracuje jako niania dla dzieci. Jego uniewinniają po kilku latach, bo okazało się, że w laboratorium zamieniono próbki, które były dowodami w sprawie o morderstwo. Luke ma z żoną córkę, której, po wyjściu z więzienia, usiłuje stworzyć rodzinę, ale mu nie idzie, bo ciągłość rodziny została przerwana, a więzy rodzinne mocno nadwrężone. Wynajmuje Gaby, by mu pomogła i opiekowała się córką, która tak czy inaczej wymaga jeszcze pilnowania, bo ojciec pracuje zawodowo. Gaby ma za sobą nieudane małżeństwo, w którym mąż znęcał się nad nią psychicznie, a na koniec zdradził. "Słyszy" wciąż różne docinki i złośliwości męża o tym, jaka jest głupia i nieporadna.

Cóż, w każdym razie mam nadzieję, że udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę, choć z takim bagażem doświadczeń, to może być trudne. :-)

Wielka gala

• Harlequin