Historia doktryn politycznych i prawnych

Krystyna ChojnickaHenryk Olszewski Wydawnictwo: Ars Boni et Aequi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ars Boni et Aequi
państwo prawo ideologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
państwo prawo ideologia

Okładka książki Państwo prawa i prawo karne. Księga jubileuszowa Profesora Andrzeja Zolla Andrzej Adamski, Wentkowska Aleksandra, Jörg Arnold, Grażyna Artymiak, Krzysztof Baran, Agnieszka Barczak-Oplustil, Werner Beulke, Marek Bielski, Stanisław Biernat, Grzegorz Bogdan, Marek Bojarski, Tadeusz Bojarski, Leszek Bosek, Bartosz Brożek, Bogumił Brzeziński, Janina Błachut, Krystyna Chojnicka, Jacek Czajowski, Janina Czapska, Wojciech Dadak, Gerhard Dannecker, Dariusz Dudek, Sławomir Dudzik, Teresa Dukiet-Nagórska, Andrzej Dziadzio, Ryszard Dębski, Joanna Długosz, Volker Erb, Albin Eser, Marian Filar, Wolfgang Frisch, Lech Gardocki, Jacek Giezek, Damian Gil, Tomasz Gizbert-Studnicki, Stanisław Grodziski, Tomasz Grzegorczyk, Alicja Grześkowiak, Marian Grzybowski, Wojciech Górowski, Adam Górski, Karl Heinz Gössel, Ewa Habzda-Siwek, Winfried Hassemer, Rolf Dietrich Herzberg, Roman Herzog, Stanisław Hoc, Piotr Hofmański, Armin Höland, Jolanta Jakubowska-Hara, Michał Jaskólski, Stefan Jaworski, Lachowski Jerzy, Tomasz Kaczmarek, Antoni Z. Kamiński, Pavel Kandráč, Piotr Kardas, Michael Kilian, Violetta Konarska-Wrzosek, Radosław Koper, Marianna Korcyl-Wolska, Wiesław Kozielewicz, Krzysztof Krajewski, Elżbieta Kremer, Małgorzata Król-Bogomilska, Michał Królikowski, Leszek Kubicki, Cezary Kulesza, Witold Kulesza, Michał Laskowski, Wilk Leszek, Izabela Lewandowska-Malec, Biruta Lewaszkiewicz-Petrykowska, Jutta Limbach, Irena Lipowicz, Agnieszka Liszewska, Franciszek Longchamps de Bérier, Marek J. Lubelski, Klaus Lüderssen, Jarosław Majewski, Dorota Malec, Kazimierz Marszał, Tadeusz Mazowiecki, Mirosława Melezini, Ilona Michailovič, Jerzy Migdał, Vincenzo Militello, Leszek Mitrus, Marek Mozgawa, Jan Musil, Andrzej Mączyński, Wolfgang Naucke, Ulfrid Neumann, Adam Nita, Barbara Nita-Światłowska, Iwona Niżnik-Dobosz, Krzysztof Oplustil, Lech Paprzycki, Wojciech Patryas, Walter Perron, Agnieszka Pilch, Ewa Plebanek, Kazimierz Postulski, Monika Płatek, Krzysztof Płeszka, Wojciech Radecki, Janusz Raglewski, Zawłocki Robert, Tomasz Rodzynkiewicz, Maciej Rogalski, Claus Roxin, Ferdynand Rymarz, Irena Rzeplińska, Andrzej Rzepliński, Marek Safjan, Andrzej Sakowicz, Kurt Schmoller, Roman Schnur, Friedrich Christian Schroeder, Bernd Schünemann, Zofia Sienkiewicz, Jerzy Skorupka, Edward Skrętowicz, Jan Skupiński, Jacek Sobczak (prawnik), Arkadiusz Sobczyk, Wojciech Sokolewicz, Barbara Stańdo-Kawecka, Mirosław Stec, Sławomir Steinborn, Jerzy Stelmach, Jerzy Stępień, Grażyna B. Szczygieł, Maria Szewczyk, Andrzej Szumański, Andrzej Jan Szwarc, Stanisław Trociuk, Zygmunt Truszkiewicz, Janusz Trzciński, Piotr Tuleja, Janusz Tylman, Leon Tyszkiewicz, Wacław Uruszczak, Emil W. Pływaczewski, Stanisław Waltoś, Ewa Weigend, Thomas Weigend, Krzysztof Wiak, Jan Widacki, Błażej Wierzbowski, Paweł Wiliński, Beata Wiraszka-Bereza, Cieślak Wojciech, Janina Wojciechowska, Krzysztof Wojtyczek, Sławomira Wronkowska, Włodzimierz Wróbel, Mirosław Wyrzykowski, Małgorzata Wąsek-Wiaderek, Tadeusz Włudyka, Stanisław Yatsenko, Wojciech Załuski, Kazimierz Zgryzek, Adam Zieliński, Fryderyk Zoll, Juozas ilys, Zbigniew Ćwiąkalski, Pohl Łukasz, Wojciech Łączkowski, Ewa Łętowska, Janusz Śliwa, Andrzej Światłowski, Andrzej Marian Świątkowski
0,0
Państwo prawa ... Andrzej Adamski, We...
Okładka książki Doktryny polityczne XIX i XX wieku Krystyna Chojnicka, Wiesław Kozub-Ciembroniewicz
6,4
Doktryny polit... Krystyna Chojnicka,...
Okładka książki Historia myśli politycznej. Antologia tekstów Włodzimierz Bernacki, Krystyna Chojnicka, Michał Jaskólski, Arkady Rzegocki, Bogdan Szlachta
9,0
Historia myśli... Włodzimierz Bernack...