Psychologia kliniczna

Okładka książki Psychologia kliniczna Bogumiała Maria Pecyna
Okładka książki Psychologia kliniczna
Bogumiała Maria Pecyna Wydawnictwo: Żak nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Żak
1999-01-01
1999-01-01
psychologia

Miałam nieprzyjemność przez blisko 4 lata mieć z nią wykłady
z różnych psychologicznych tematow na WSZiA w Opolu. Także u schyłku jej życia. Wiedza zerowa, tolerancja żadna, babsko wredne, o plagiatach jej publikacji aż huczało. Przedmioty na zaliczenie- prezentacja. Treść nie miała znaczenia. Trzeba było zrobić w pstrokatych kolorach, że strzelającymi fajerwerkami i latającymi gwiazdkami. Na wykładach puszczała nie swoje, te tandetne, robione pod siebie przez studentów prezentacje, a sama spala, chrapiąc przy tym. Na koniec wykładu na stojąco, śpiewaliśmy piosenki typu...ogórek, ogórek, ogórek. Dla mnie żenada, a powinna być żenadą dla uczelni. Wiedzy merytorycznej zero, za to Ego rozbuchane. Niech tylko ktoś powiedział siostro...lub Pani....musiało być siostro profesor. Niech jej ziemia lekką będzie Wina jej pośrednia...uczelnie powinny się wstydzić, że ”takiego nieuka z tytułami" zatrudnili.

Miałam nieprzyjemność przez blisko 4 lata mieć z nią wykłady

Jeśli komuś nie przeszkadza, że kobieta, zakonnica, autorka tej publikacji, nie ma zielonego pojęcia o psychologii, że jest znaną plagiatorką, żywcem przepisującą inne książki, i udającą, że to jej twórczość, że nielegalnie i BEZPRAWNIE posługuje się tytułem prof. choć nie skończyła nawet STUDIóW, to proszę bardzo. Byłam studentką APS, gdy wybuchł wielki skandal, w sprawie tej chorej psychicznie kobiety, skandal zamieciony pod dywan.

Jestem absolutną przeciwniczką oszustw i plagiatów, dlatego tej pani MÓWIĘ NIE !!!!!!

• Praca
  • 2000 by Bastet
  • PSYCHOLOGiA
  • Psychologia i pedagogika
  • Choroby psychiczne

Dodaj cytat z książki Psychologia kliniczna