Marketing

biznes, finanse
978-83-7301-532-6
Anna Zdziemborska, Robert Bartołd, Maria Sicińska, Mariusz Trojanowski
marketing

Marketing to kilkusetstronicowa księga, podręcznik stawiający sobie za cel kompleksowe
ujęcie tytułowego zagadnienia. Ponieważ jest kompleksowy nie jest zbyt porywający,
ale taki już urok większości podręczników.

Powyższe oraz fakt, że czytałem podręcznik bardzo uważnie sprawiły, że tak często odkładałem go na półkę, iż jego przeczytanie zajęło mi kilka lat.
Niewiele w nim...

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Biblia i niezbędnik - do częstego korzystania. Znakomita i ponadczasowa.

Broniłem magisterkę z nią w 1994r.

Czyżbym przeczytał tę kobyłę 5 lat przed wydaniem?
Proponuję rzetelnie podawać datę wydania

Biblia marketingu, choć trochę przerysowana. Ale dla każdego, komu nie obcy jest ten temat!

Daje jedną gwiazdkę polskiemu wydaniu "Marketing Management" ponieważ wersja wydana w naszym kraju to typowe wyłudzenie kasy za nieaktualny produkt.To są kpiny,że Rebis tak traktuje kupujących wydając w 2018 przestarzała wersje jako najnowszą.Najnowsza to jest 15 wydana w 2016 roku,a cwaniaczki z Rebisu kolejny raz puścili na rynek wersje z 2011.Pogratulować...

Co tu opisywać, biblia marketingu. Jak ocena mówi - wybitna. Wszystkie aspekty opisane i wyjaśnione jak na dłoni.

Lepszej o Marketingu nie ma :)

Mam z tą książką tylko jeden problem. Kiedy ja ją ukończę przerabiać? Jest to księga. Księga, która jest świetna nie tylko dla menedżerów, lecz też dla każdego napotykającego się w swojej pracy na kwestie dotyczące marketingu, bez względu na wielkość firmy w której pracuje.

Bardzo dobra książka. Rozbudowane, aktualne studium marketingu tradycyjnego. Internetowego marketingu tam jest jak kot napłakał, ale ja traktuję tę książkę jako bazę dla bardziej specjalistycznych publikacji. Bardzo dużo powtórzeń (np boczna ramka identyczna jak kilka zdania w tekście obok, liczne powtórzenia w kolejnych rozdziałach), co irytuje jeśli czyta się książkę od...

• Biznes
  • Marketing