Boski umysł. Esej o tropieniu świata

Piotr Wierzbicki Wydawnictwo: Sic! filozofia, etyka
978-83-61967-06-4
Sic!
filozofia metafizyka poznanie Arystoteles
filozofia, etyka
978-83-61967-06-4
filozofia metafizyka poznanie Arystoteles

Mała, wielka książeczka o sprawach najistotniejszych. Cudowny lot przez duszę i wszechświat. Olśnienie i zachwyt, przerażenie i nicość. Wszystko co jest lub bywa mistycznym doświadczeniem w naszej życiowej wędrówce. Nawet jeśli po lekturze nie będziemy mądrzejsi, na pewno będziemy mniej samotni.

• Filozofia

Dodaj cytat z książki Boski umysł. Esej o tropieniu świata