Zwiększ swój finansowy IQ

Robert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: Osielsko : Instytut Praktycznej Edukacji biznes, finanse
Osielsko : Instytut Praktycznej Edukacji
finans e sukces biznes
biznes, finanse
finans e sukces biznes

Jedna ze słabszych tego autora. W zasadzie powtórzenie tego co już było.

nic ta ksiązka nie wniosła do mojego życia finansowego

polecam,
ma w sobie coś charakterystycznego dla niemalże każdego dzieła Kiyosakiego, coś co jest jednocześnie wadą i zaletą - powtarza ważne informację nieustannie, to zaleta dlatego że po przeczytaniu te informacje zostają na trwałe w naszej pamięci, wada bo dla niektórych jest to trochę nużące, ale docenią to po pewnym czasie gdy okaże się że dużo (w porównaniu do innych...

Według mnie najbardziej wartościowa pozycja Kiyosakiego. Mimo bajkowego stylu pisania przedstawia w niej pięć bardzo istotnych elementów mających ogromne znaczenie w budowaniu majątku.

Odgrzewany kotlet. Z książki wyciągnęłam może 3-4 nowe myśli. Oczywiście jeśli nie czytałeś nigdy nic o inteligencji finansowej, na pewno nie pożałujesz - dla takich osób mogę ją polecić.

Bardzo interesująca pozycja - poszerza perspektywę myślenia. Polecam!

• Samorozwój
  • Rozwój osobisty