Zdobędę Cię

Okładka książki Zdobędę Cię
Lass Small Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1995-01-01
Maja Gottesman
miłość szpital uczucia fortel

więcej Więcej

10 tom cyklu RODZINA BROWNÓW.

1938

Na półkach: , , , , , ,

24-26

Po pierwsze, Tom jest bardzo pomysłowy. Nie chodzi tylko o to, że wcisną Garthowi ten liścik. Miska z dekla? Na to bym nie wpadła.

Po drugie, jak można nazwać dziecko Susan Lee McCrea? Założę się, że w dzieciństwie ją przezywali.

Po trzecie, historia jest przeciętna. Tom i Garth mogli dać sobie po pyskach chociaż ze dwa razy, a tu nic. Tylko to tchórzliwe zagranie z odyńcem.

• Harlequin
  • Romans