Najlepsze opowiadania science fiction roku 1996 (Tom II)

Okładka książki Najlepsze opowiadania science fiction roku 1996 (Tom II)
Gregory BenfordJames P. Blaylock Wydawnictwo: Amber fantasy, science fiction
1999-01-01
Adam Bukojemski

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Drugi tom opowiadań science-fiction i fantasy, bardzo nierówny, od świetnych jak fragment Kirinyagi poprzez słabsze i mało związane z tematyką fantasy, jak choćby to o statkach. Ale mimo wszystko czytało się szybko i sprawnie.

Spoilery:

Zanurzenie
Sam pomysł bardzo ciekawy, funkcjonowanie jako inna istota. Trochę kojarzył się z wirtualną rzeczywistością wykorzystywaną...

• Fantastyka
  • Sci-fi
  • W bibliotece Słupsk
  • Czytane w 2021
  • Papierowe
  • Książki
  • Fantasy

Dodaj cytat z książki Najlepsze opowiadania science fiction roku 1996 (Tom II)