Kocham Cię

literatura dla dzieci wiersz literatura polska miłość
literatura dziecięca
978-83-7167-721-2
literatura dla dzieci wiersz literatura polska miłość

Ciekawa, ale nie powaliła mnie na kolana.

2015

Słodkie, przytulaśne i rozbrajające.
Przetestowane na dziecku i trzyletni ekspert przybił pieczątkę jakości, dopraszając się po raz enty o lekturę ^^

Te słowa najchętniej wykrzyczałabym całemu światu tuz po przeczytaniu tej książki. A dlaczego? Sama nie wiem. Ta książka po prostu w ten sposób nastraja. Sprawia, że uczucia aż się rwa na zewnątrz.

Ale do rzeczy. Kocham cię to książeczka z rewelacyjnym - jak zwykle - tekstem Agnieszki Frączek. Wierszowane opowiadanie to historia małej dziewczynki, która ma mnóstwo osób...

Dyskusje

• Dla dzieci