Tajemnica Shambhali. W poszukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia

Okładka książki Tajemnica Shambhali. W poszukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia James Redfield
Okładka książki Tajemnica Shambhali. W poszukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia
James Redfield Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Niebiańska przepowiednia (tom 3) powieść przygodowa
powieść przygodowa
Niebiańska przepowiednia (tom 3)
The secret of Shambhala
Zysk i S-ka
2001-01-01
2001-01-01
Dagmara Chojnacka

Dzięki tej książce czytelnik może poznać niezgłębione jeszcze pokłady wewnętrznej wiedzy. Uwielbiam książki z tajemnica w tle i dlatego sięgnęłam po tę pozycję. Treść może się wydawać nudna, ale ważne jest tu przesłanie. Dlatego gorąco polecam tę książkę.

W tej książce nie chodzi o treść, bohaterów, sposób pisania ale informacje jakie zawiera. Wspaniała i inspirująca lektura.

Trzecia część "Niebiańskiej przepowiedni", czyli kontynuacja historii o Wtajemniczeniach i ich rozwinięciach nt. oddziaływania energii na ziemi.

Tym razem główni bohaterowie udają się do Tybetu, celem wyprawy staje się legendarna Shambhala. Ta podróż to nowe ryzykowne przedsięwzięcie. Na drodze do odkrycia następnych tajemnic czyha wiele zagrożeń i niebezpieczeństw. I właśnie dzięki kolejno napotkanym przeszkodom dowiadujemy się na przykładzie opisanych sytuacji jak skutecznie można wpływać na energię własną oraz otoczenia.
Ta część to kolejna lekcja o możliwościach i konsekwencjach naszych myśli.

"Nasze legendy mówią, że kiedy w pełni oduczymy się przywiązania, nasza energia pozostanie wciąż na tyle silna, by unikać takich wyjątkowo negatywnych wydarzeń. Jeśli będziemy cały czas silni, jeśli zawsze będziemy oczekiwać tylko pozytywnych rzeczy, to niezależnie od tego, co już się wydarzyło, zaczynają dziać się cuda."

Powyższy fragment książki zawiera fakty, które zostały zbadane i potwierdzone naukowo. Autor postanowił skorzystać z tej wiedzy i napisał na jej podstawie ciekawą historię, którą uważam, że warto przeczytać.
Polecam:)

• Rozwojowe
  • Ezoteryka i okolice
  • Kindle ;-)

James Redfield Tajemnica Shambhali. W poszukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia Zobacz więcej