Bo widzisz, mamusiu i inne wierszyki

Okładka książki Bo widzisz, mamusiu i inne wierszyki Katarzyna Prudło
Okładka książki Bo widzisz, mamusiu i inne wierszyki
Katarzyna Prudło Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
2011-01-01
36 min.
978-83-7437-680-8
wierszyk dzieci mama edukacja

Za oknem deszcz, pogoda nie sprzyja spacerom, czym zainteresować synka, by nie siedział przed telewizorem lub komputerem??? Myślę, że dobrym pomysłem będzie wspólne czytanie wierszyków.
Jakie wybrać wierszyki dla małego, znudzonego chłopca ??? Myślę, że idealnym wyborem będzie książeczka Katarzyny Prudło " Bo wiesz, mamusiu i inne wierszyki"
Książeczka zawiera 31 magicznych o różnej tematyce rymowanek. Autorka poruszyła w swoich wierszykach bardzo dużo różnych i ciekawych kwestii, które powinny zainteresować dzieci.
Jest tu wierszyk o czekaniu na brata, który ma się niedługo urodzić, o pierwszych wyprawach rowerowych, o pysznym jedzeniu, o bajecznych wakacjach z rodzicami. Są też rymowanki o smutku i złości, które czasem dręczą nasze dzieci. Katarzyna Prudło przede wszystkim stworzyła w tej książeczce bezpieczny i pełen miłości świat.
Teksty Katarzyny Prudło na pewno zaciekawią ciekawych świata chłopców jak i dziewczynki, ale na ogromne uznanie zasługuję ilustratorka - Marta Ostrowska. Piękne, dokładne, bardzo kolorowe i przyciągające oko ilustracje wspaniale uzupełniają " Bo wiesz, mamusiu i inne wierszyki"
Polecam wszystkim rodzicom, którzy mają swoje ukochane pociechy i dążą do tego, by rozwijać ich wyobraźnię, a także wprowadzać je w cudowny świat wierszy.

Książeczka zawiera 31...

• Na mojej półce
  • 2011

Dodaj cytat z książki Bo widzisz, mamusiu i inne wierszyki