Transerfing rzeczywistości, tom III. Naprzód w przeszłość!

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 3) poradniki
Marcin Pracki
Hartigrama
Transerfing rzeczywistości (tom 3)
poradniki
Marcin Pracki

Bardzo ciekawa, lepsza od 2 tomu. Dużo konkretów i przykładów

Na półkach: , , , ,

W trzecim tomie dowiadujemy się podstawowych informacji na temat energii w ciele oraz poznajemy technikę, dzięki której możemy skutecznie zwiększyć ilość przepływającej przez nasze ciała wolnej energii, niezbędnej do skutecznego zastosowania Transerfingu. Poza tym poznajemy pojęcie ważności, która jest w zasadzie największą ludzką przeszkodą na drodze do realizacji swoich...

Nie jest to łatwy tom, ale znając poprzednie - zdecydowanie warto go przeczytać. Wiele cennych informacji, trochę może mało przykładów, ale za to kilka ćwiczeń. Sama końcówka bardzo do mnie przemówiła.

Wszystko w książce jest prawdą, czytam ją tylko i wyłącznie po to, żeby potwierdzić własne doświadczenie i uporządkować je, plus upewnić się, że totalnie nie zgłupiałam. W książce przedstawiono kilka praktycznych ćwiczeń, które działają. Sądzę, że fizycznie i pod względem przekazu trafi do tych, którzy mają na nią natrafić, reszta nic z niej nie skuma, i dobrze ;). W każdym...

Świetna pozycja która dodatkowo wyjaśnia jak zabezpieczyć się przed wampiryzmem energetycznym.Opis energetyki i potoków w naszym cielę przedstawia to co zawarte w systemie Deir. Poza tym jest to kolejna książka , która świetnie uzupełnia znaczenie kart Tarota Przestrzeni.
Dla mnie genialna :)

• 2017