Szelest porannych gwiazd

Okładka książki Szelest porannych gwiazd
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 2) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 2)
Šelest utrennih zvezd
Hartigrama
2009-01-01
2009-01-01
Marcin Pracki
samopoznanie samorealizacja poradniki

więcej Więcej

Ciekawa...nowe spojrzenie na otaczający nas świat. Jednak I tom bardziej intrygujący

Szkoda, że nie przeczytałam tej książki 10 lat temu - serio! Bo wszystkie które do tej pory przeczytałam na temat osiągania celów nie umywają się do tej. I wcale nie uważam, że jest idealna, i może nie wyczerpuje tematu. Ale wymiata przekazem który jest mało znany ludziom. Zdradza mądrość ludzi naprawdę spełnionych w życiu. Szkoda, że kiedyś nie poznałam tej mądrości że...

Na półkach: , , , ,

W drugim tomie Transerfingu dowiadujemy się czym różni się zamiar wewnętrzny od zewnętrznego i który z nich ma większy wpływ na rzeczywistość. Objaśnia różnicę między nierealnym marzeniem (a one się nie spełniają), a prawdziwym zamiarem. Przedstawiona tu technika slajdów jest wspaniałym, skutecznym i bardzo praktycznym narzędziem pracy z umysłem, dzięki któremu każdy cel...

Jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych poradników dot. poruszania się po hologramie, jaki czytałam. To niezwykłe, że trafiłam na niego właśnie w tym momencie... polecam każdej otwartej głowie, super przekład, genialne odkrycia, prosty język: wrócę doń wiele razy, na razie rozglądam się za trzecim tomem (...) <3

Bardzo dobra książka. Nie jest to książka łatwa i już dziś wiem po jej przeczytaniu, że będę musiała do nie ponownie powrócić. Wrócę do niej z ciekawością i otwartym umysłem, bo jest tego warta.

naprawdę w świetny sposób zostały przedstawione szczegóły działania nas samych na rzeczywistość :)

Niesamowita! Brak słów. Z pewnością wkrótce przeczytam ją ponownie.

Dla mnie Transerfing to kultowa seria ksiazek ktore moga odmienic zycie, na pewno nie dla wszystkich ale dla tych ktorzy w nia uwierza moze zdzialac cuda :)

Świetna. Przeczytana przeze mnie drugi raz. Warto sięgnąć po tą lekturę nawet gdy za pierwszym razem nie do końca rozumiemy zasady przedstawione przez autora.Jednak jak to w życiu bywa na wszystko jest czas , także na zrozumienie książki która kiedyś może nie do końca do mnie przemawiała.
Polecam.

lepiej niż cz. 1 Autor przekonał mnie, że warto poświecić trochę czasu na praktykowanie transferingu.

• 2013
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • Rozwój
  • 2021

Dodaj cytat z książki Szelest porannych gwiazd