Transerfing rzeczywistości, tom II. Szelest porannych gwiazd

Vadim Zeland Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 2) poradniki 237 str.
Šelest utrennih zvezd

poradniki
samopoznanie samorealizacja poradniki

Kup książkę

Na półkach: , , , ,

W drugim tomie Transerfingu dowiadujemy się czym różni się zamiar wewnętrzny od zewnętrznego i który z nich ma większy wpływ na rzeczywistość. Objaśnia różnicę między nierealnym marzeniem (a one się nie spełniają), a prawdziwym zamiarem. Przedstawiona tu technika slajdów jest wspaniałym, skutecznym i bardzo praktycznym narzędziem pracy z umysłem, dzięki któremu każdy cel...

Jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych poradników dot. poruszania się po hologramie, jaki czytałam. To niezwykłe, że trafiłam na niego właśnie w tym momencie... polecam każdej otwartej głowie, super przekład, genialne odkrycia, prosty język: wrócę doń wiele razy, na razie rozglądam się za trzecim tomem (...) <3

Bardzo dobra książka. Nie jest to książka łatwa i już dziś wiem po jej przeczytaniu, że będę musiała do nie ponownie powrócić. Wrócę do niej z ciekawością i otwartym umysłem, bo jest tego warta.

naprawdę w świetny sposób zostały przedstawione szczegóły działania nas samych na rzeczywistość :)

Niesamowita! Brak słów. Z pewnością wkrótce przeczytam ją ponownie.

Dla mnie Transerfing to kultowa seria ksiazek ktore moga odmienic zycie, na pewno nie dla wszystkich ale dla tych ktorzy w nia uwierza moze zdzialac cuda :)

Świetna. Przeczytana przeze mnie drugi raz. Warto sięgnąć po tą lekturę nawet gdy za pierwszym razem nie do końca rozumiemy zasady przedstawione przez autora.Jednak jak to w życiu bywa na wszystko jest czas , także na zrozumienie książki która kiedyś może nie do końca do mnie przemawiała.
Polecam.

lepiej niż cz. 1 Autor przekonał mnie, że warto poświecić trochę czasu na praktykowanie transferingu.

Książkę tę czytałem dłuuugi czas temu. Wiele rzeczy z niej nie rozumiałem. Zabrałem się za nią jakoś rok temu ponownie, ale jakoś nie dociągnąłem ponownie. Muszę to kiedyś nadrobić ;).

Posiada ona jednak dość skomplikowany język ze względu na fakt, iż autor wprowadza własne nazewnictwo, alegorie i pojęcia.

Najbardziej w pamięć zapadła mi opowieść o galerii/muzeum jako...

Nie zgadzam się z porównaniem serii do Sekretu. Jest zdecydowanie lepsza i o wiele więcej wyjaśnia, jeśli chodzi o mechanizmy "dziania się" wszystkiego. Choć to, że trzeba wytężyć mózgownicę, by podążyć myślami za tokiem rozumowania autora, to fakt.

• 2013
  • Chcę w prezencie