Szelest porannych gwiazd

Okładka książki Szelest porannych gwiazd Vadim Zeland
Okładka książki Szelest porannych gwiazd
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 2) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 2)
Šelest utrennih zvezd
Hartigrama
2009-01-01
2009-01-01
Marcin Pracki
samopoznanie samorealizacja poradniki

Zapomnij na chwilę o codziennych troskach i pozwól się porwać niezwykłej podróży do wnętrza samego siebie. Książka "Szelest porannych gwiazd" przeniesie Cię w krainę jedności duszy i umysłu, gdzie słowa przestaną mieć znaczenie, a zrozumienie stanie się intuicyjne.

Usłyszałeś kiedyś szelest porannych gwiazd? To jak delikatny szmer, głos bez słów, który wycisza umysł i zaprasza do zadumy. W tych chwilach niewiele nas dzieli od osiągnięcia jedności duszy i umysłu - stanu, w którym poznajemy rzeczywistość bez słów, doświadczamy wiedzy bez wiary, a pewność towarzyszy nam bez wahania.

Niestety, większość z nas oddaliła się od tej harmonii. Dusza, ta piękna i głęboka część nas samych, często przerażona, obserwuje jak umysł wciąż tworzy swoje myśli, odcinając się od prawdziwych pragnień duszy. Chwilami udaje się osiągnąć chwilowy stan zgody duszy i umysłu, ale to zdarza się bardzo rzadko.

Przez wieki ludzkość oddalała duszę od umysłu, kreując wiele barier i przeszkód. Umysł zyskał swoje definicje, a język duszy coraz bardziej oddalał się od naszej rzeczywistości. Wahadła ciągnęły nas w różne strony, a postęp technologiczny jeszcze bardziej nas oddalił od naszej pierwotnej esencji.

Ale czy jest szansa, że odnajdziemy tę utraconą jedność? Czy możemy dowiedzieć się, czego dusza pragnie i jak wsłuchać się w jej prawdziwy głos? Odpowiedzi znajdziesz w fascynującej teorii Transerfingu.

Książka "Szelest porannych gwiazd" przeniesie Cię w świat Transerfingu, gdzie nauczysz się korzystać z wiatru zamiaru, by żagiel duszy poprowadził Cię do miejsc, o jakich zawsze marzyłeś. Poznasz techniki, które pozwolą Ci odzyskać kontakt z duszą i umysłem, a wewnętrzna harmonia stanie się Twoim codziennym towarzyszem.

Zapomnij o szarym, rutynowym życiu i zanurz się w tajemniczej podróży w głąb siebie. Przekonaj się, że istnieje możliwość odnalezienia tej wyjątkowej jedności duszy i umysłu. Ta książka zmieni Twoje spojrzenie na rzeczywistość i na samego siebie.

#SzelestPorannychGwiazd #JednośćDuszyIUmysłu #PodróżDoWnętrzaSiebie #IntuicyjneZrozumienie #PrzełamanieBarier #PrawdziwePragnienia #TechnikiTranserfingu #OdkryjSwojeMarzenia #WiatrZamiaru #WewnętrznaHarmonia #FascynującaPodróż #TranserfingRzeczywistości #KsiążkaKtóraZmieniTwojeŻycie #ZapomnijOStresie #ZnajdźSpokójWewnątrzSiebie #OdwiedźKraineJedności #KsiążkaDoCzytania #IntrygująceSpojrzenieNaRzeczywistość #ZapraszamyNaPodróż #ZanurzSięWewnętrznie #OdkryjSwojeMocneStrony #RozwińSwojeMożliwości #InspirującaLektura #KsiążkaDlaWszystkich #OdkrywanieSamegoSiebie #ZachwyćSięŻyciem #NiezwykłeOdkrycia #KsiążkaNaCzasie #ZachęcamyDoCzytania #OdkryjTajemniceDuszy

Polecam, z pewnością zapamiętam z tej części zwrócenie większej uwagi na intuicję, na słuchanie jej i ćwiczenia jej usłyszenia. Nasz komfort duszy ma znaczenie :) idę czytać kolejną część.

Niby Ok wszystko ale napisane w bardzo chaotyczny sposób. Trudno się połapać. Musiałem dwa razy przeczytać książkę i robić notatki, żeby dojść do tego co autor ma do przekazania. Ostatecznie udało się. Można to przedstawić za pomocą jednego slajdu w Powerpoincie;)

Jestem absolutnie zaintrygowana cyklem transerfingu, taka wiedza i spojrzenie na świat jest naprawdę w stanie ułatwić nam wiele rzeczy w życiu. Vadim Zeland po prostu odpowiada na pytania, które są zadawane przez większość osób na ścieżce duchowej. Drugi tom jest poświęcony przede wszystkim tematyce dot. zewnętrznego zamiaru oraz jedności duszy i umysłu.

Ciekawa...nowe spojrzenie na otaczający nas świat. Jednak I tom bardziej intrygujący

Szkoda, że nie przeczytałam tej książki 10 lat temu - serio! Bo wszystkie które do tej pory przeczytałam na temat osiągania celów nie umywają się do tej. I wcale nie uważam, że jest idealna, i może nie wyczerpuje tematu. Ale wymiata przekazem który jest mało znany ludziom. Zdradza mądrość ludzi naprawdę spełnionych w życiu. Szkoda, że kiedyś nie poznałam tej mądrości że można cele osiągać inaczej niż tylko walką, chełpieniem sie jak to się ciężko tyra lub gorącym pragnieniem. Serio:) Czytając ten tom jakby coś we mnie znało tę mądrość, przeczuwało ją. Zeland wyjaśnia co sprawia, że możesz o coś walczyć, wygrać a tam na podium czuć się najbardziej spalonym nieszczęśliwym, lub szczęśliwym tylko przez chwilę. Lub czemu gdy czegoś pragniemy za bardzo możemy to od siebie tylko odpychać. Czemu nasze marzenia czasem się nie spełniają, jak na złość! Co może przeszkadzać w realizacji celów. Czytając to stawało się dla mnie jasne czemu coś kiedyś mi nie wyszło:) Jasne jak słońce. Ta książka to prawdziwy skarb!! Aż chce się ją czytać ponownie i to od razu! Uważnie trenować zawarte koncepcje. Gorąco polecam!!

Frapująco lecz chaotycznie.

Frapująco lecz chaotycznie.

W drugim tomie Transerfingu dowiadujemy się czym różni się zamiar wewnętrzny od zewnętrznego i który z nich ma większy wpływ na rzeczywistość. Objaśnia różnicę między nierealnym marzeniem (a one się nie spełniają),a prawdziwym zamiarem. Przedstawiona tu technika slajdów jest wspaniałym, skutecznym i bardzo praktycznym narzędziem pracy z umysłem, dzięki któremu każdy cel staje się osiągalny. Czytając dowiadujemy się również:
W jaki sposób złożyć zamówienie, aby uruchomić magię wszechświata? Czym rożni się dusza od umysłu i co jest bardziej istotne w procesie kreowania swojego losu? Oraz jak rozróżnić swój cel od cudzego?

Jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych poradników dot. poruszania się po hologramie, jaki czytałam. To niezwykłe, że trafiłam na niego właśnie w tym momencie... polecam każdej otwartej głowie, super przekład, genialne odkrycia, prosty język: wrócę doń wiele razy, na razie rozglądam się za trzecim tomem (...) <3

Bardzo dobra książka. Nie jest to książka łatwa i już dziś wiem po jej przeczytaniu, że będę musiała do nie ponownie powrócić. Wrócę do niej z ciekawością i otwartym umysłem, bo jest tego warta.

• Rozwój