Transerfing rzeczywistości, tom II. Szelest porannych gwiazd

Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 2) poradniki
Šelest utrennih zvezd
Marcin Pracki
Hartigrama
samopoznanie samorealizacja poradniki
Šelest utrennih zvezd
Transerfing rzeczywistości (tom 2)
poradniki
Marcin Pracki
samopoznanie samorealizacja poradniki

Szkoda, że nie przeczytałam tej książki 10 lat temu - serio! Bo wszystkie które do tej pory przeczytałam na temat osiągania celów nie umywają się do tej. I wcale nie uważam, że jest idealna, i może nie wyczerpuje tematu. Ale wymiata przekazem który jest mało znany ludziom. Zdradza mądrość ludzi naprawdę spełnionych w życiu. Szkoda, że kiedyś nie poznałam tej mądrości że...

Na półkach: , , , ,

W drugim tomie Transerfingu dowiadujemy się czym różni się zamiar wewnętrzny od zewnętrznego i który z nich ma większy wpływ na rzeczywistość. Objaśnia różnicę między nierealnym marzeniem (a one się nie spełniają), a prawdziwym zamiarem. Przedstawiona tu technika slajdów jest wspaniałym, skutecznym i bardzo praktycznym narzędziem pracy z umysłem, dzięki któremu każdy cel...

Jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych poradników dot. poruszania się po hologramie, jaki czytałam. To niezwykłe, że trafiłam na niego właśnie w tym momencie... polecam każdej otwartej głowie, super przekład, genialne odkrycia, prosty język: wrócę doń wiele razy, na razie rozglądam się za trzecim tomem (...) <3

Bardzo dobra książka. Nie jest to książka łatwa i już dziś wiem po jej przeczytaniu, że będę musiała do nie ponownie powrócić. Wrócę do niej z ciekawością i otwartym umysłem, bo jest tego warta.

naprawdę w świetny sposób zostały przedstawione szczegóły działania nas samych na rzeczywistość :)

Niesamowita! Brak słów. Z pewnością wkrótce przeczytam ją ponownie.

Dla mnie Transerfing to kultowa seria ksiazek ktore moga odmienic zycie, na pewno nie dla wszystkich ale dla tych ktorzy w nia uwierza moze zdzialac cuda :)

Świetna. Przeczytana przeze mnie drugi raz. Warto sięgnąć po tą lekturę nawet gdy za pierwszym razem nie do końca rozumiemy zasady przedstawione przez autora.Jednak jak to w życiu bywa na wszystko jest czas , także na zrozumienie książki która kiedyś może nie do końca do mnie przemawiała.
Polecam.

lepiej niż cz. 1 Autor przekonał mnie, że warto poświecić trochę czasu na praktykowanie transferingu.

Książkę tę czytałem dłuuugi czas temu. Wiele rzeczy z niej nie rozumiałem. Zabrałem się za nią jakoś rok temu ponownie, ale jakoś nie dociągnąłem ponownie. Muszę to kiedyś nadrobić ;).

Posiada ona jednak dość skomplikowany język ze względu na fakt, iż autor wprowadza własne nazewnictwo, alegorie i pojęcia.

Najbardziej w pamięć zapadła mi opowieść o galerii/muzeum jako...

• Chcę w prezencie
  • 2013