Darker After Midnight

Lara Adrian Wydawnictwo: Delacorte Press Cykl: Rasa Środka Nocy (tom 10) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Delacorte Press
wampir miłość
Rasa Środka Nocy (tom 10)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
wampir miłość

Dzieje się. Jednym słowem WOW. Wybucha wojna. Dragos zostaje powstrzymany zbyt późno. Dużo akcji, trochę nerwów. Trzyma w napięciu do ostatniej strony.

" Ciemność po północy " jest juz ostatnia książka z serii " Rasa środka nocy " wydana w Polsce . W tej części głównym bohaterem męskim jest Sterling Chase, były agent mrocznej przystani , zwany Harvardem . Chase przebywa w tej części w więzieniu . Dalej boryka się z nałogiem krwi. Jego życie zmienia się jednak, gdy jako sprawcę strzelaniny na przyjęciu u senatora, ...

To chyba najgorsza cześć.

Na półkach: , , , , ,

Zaskakujący koniec, zachęca do czytania kolejnych tomów:)

Zakończenie nie jest specjalnie dobre. Finałowa walka słaba. Mam nadzieje że kolejny tom pod tytułem : "Na krawędzi świtu(Edge of Dawn)" wyjaśni mi więcej. Książka jednak była wciągająca. Praktycznie nie mogłem się od niej oderwać. Książka nie była mocno przewidywalna, a to jest wielki plus. Polecam

Po przeczytaniu poprzednich książek tej serii byłam nieco negatywnie nastawiona do tej części. Byłam naprawdę wkurzona, gdy zobaczyłam, że ostatnią częścią jest historia Chase'a. Nie polubiłam go za bardzo, zważając na to jak się zachowywał pod koniec moja niechęć wzrosła max.

Ale kurcze... Ta część była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Historia Chase'a i Tavii mnie...

Polecam osobom lubiącym romanse i akcję

Jedna z najlepszych książek jakie czytałam.♥

Zawiodłam się zakończeniem niestety. Za mało akcji z Dragosem i czuję niedosyt.

Hmm mam mieszane uczucia co do tej książki, z jednej strony to historia uczucia i pożądania Chase'a i Tavii, z drugiej rozstrzygnięcie bitwy z długo ściganym wrogiem. Więc dlaczego czuję niedosyt? Chyba dlatego, że spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego... No nic, na razie ciesze się, że to koniec, muszę odpocząć od tych bohaterów, ale jeśli wyjdzie kolejna część...

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka