Dyskusje o książce Miasto złodziei

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2014)
Dorzucam na wymianę  Maximum Ride:  Eksperyment
10 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2012)
 Kroniki Czarnej Kompanii Kroniki Czarnej Kompanii Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup :)
11 lata temu