Midnight’s Master

Cynthia Eden Wydawnictwo: Kensington Publishing Corporation Cykl: The Midnight Trilogy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Kensington Publishing Corporation
romans fantastyka zmiennokształtni wampiry wilkołaki demony paranormal romance seks
The Midnight Trilogy (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , , ,

Według mnie najlepsza część. Polubiłam Holly, taka z niej fighterka ;). Bardzo podobało mi się, że nie dawała sobą dyrygować, miała swój własny rozum i (nie wierzę!!) go używała. Jej relacja z Niolem jest na prawdę dobrze napisana, przez co mogłam im kibicować bez face palma co 10 stron. Ogólnie to polecam <3

• Ulubione :)
  • 😭 🙏 Do poszukania ... lub poczekania :(