Czarodziejski świat. Wiersze dla dzieci.

Krystyna Bęczkowska Wydawnictwo: Impuls literatura dziecięca
29 str. 29 min.
978-83-7587-124-1
Impuls
Impuls
literatura dziecięca
29 min.
978-83-7587-124-1

Dzisiaj dla odmiany mam do zaproponowania najmłodszym nie baśń, ale coś równie pięknego i treściwego, choć zamykającego się w nieco skromniejszej i nie zawsze docenianej formie - tomik wierszy.
Mają one jednak z baśnią wiele wspólnego - choć odnoszą się do motywów jednoznacznie kojarzących się dzieciom z różnymi aspektami codzienności, autorka przydała im magicznej...

• G: Literatura dziecięca
  • D: Literatura polska
  • ► 2012
  • B: E-book
  • Liryka
  • Dla dzieci i młodzieży
  • S: 0 - 100

Dodaj cytat z książki Czarodziejski świat. Wiersze dla dzieci.