Hiszpański posag

Candace Camp Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Impetuous
literatura obyczajowa, romans
Wojciech Usakiewicz
Harlequin Romans Historyczny
miłość rodzina skandal ślub nienawiść ród Anglia

Zaczęło się raczej nietypowo, ale za to bardzo zabawnie. Potem były wzloty i upadki, ale ogólnie historia Cassandry i Philipa nie jeden raz wywołała na mej twarzy uśmiech. Jest to lekka powieść z wartką akcją i ciekawymi bohaterami. Oczywiście jest jeszcze skarb, którego nasi bohaterowie usilnie poszukują.
Polecam:)

Świetna książka

Nieco nudnawy i przydługi. Lekkomyślność głównej bohaterki bohaterki niesamowita

Jak na hq - niezłe. Bardzo przyjemna rozrywkowo-przygodowa lektura na jeden wieczór. Romans jest, humor jest, akcja jest, happy end też jest.

Lekka książka w pewnych momentach trochę przynudnawa. Akcja poszukiwania skarbu zaś ciekawa i dzięki niej dotrwałam do samego końca książki. Koniec zaś tendencyjny. Nic specjalnego.

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Harlequin
  • Romans
  • Powieść historyczna
  • Camp Candace (pseud. James Kristin)
  • 2019
więcej mniej