Złoty interes

Okładka książki Złoty interes
Lisa Jackson Wydawnictwo: Silhouette Books Seria: Silhouette Intimate Moments literatura piękna
literatura piękna
Silhouette Intimate Moments
Pirate's Gold
Silhouette Books
1994-01-01
1994-01-01
Krzysztof Puławski
interes skandal piractwo zdrada

Okładka książki MatchUp Lara Adrian, Steve Berry, C.J. Box, Sandra Brown, Lee Child, Nelson DeMille, Diana Gabaldon, Andrew Gross, Charlaine Harris, Lisa Jackson, Peter James, J.A. Jance, Michael Koryta, Eric van Lustbader, Gayle Lynds, Val McDermid, David Morrell, Kathy Reichs, Christopher Rice, John Sandford, Lisa Scottoline, Karin Slaughter
Ocena 8,4
MatchUp Lara Adrian, Steve ...
Okładka książki W twoich ramionach Patricia Forsythe, Lisa Jackson
Ocena 7,5
W twoich ramio... Patricia Forsythe, ...
Okładka książki Wyspa kłamstw Nancy Bush, Lisa Jackson
Ocena 6,6
Wyspa kłamstw Nancy Bush, Lisa Ja...

więcej Więcej

Dość lekka książka o tematyce miłosnej i rodzinnej. Romans w tle osobistego dramatu, miłość rodząca się pod osłoną biznesu, stos żali i pretensji córki do ojca - tak toczy się opowieść.
Polecam na chwilkę oddechu w pociągu, kolejce do lekarza czy w potężnym korku w mieście.

Pomysł nic nowego, fajny klimat lat 90 .

• Lisa Jackson
  • 2021
  • 0_Autorki
  • ➤ ➤ Wyd.: ... inne/pozostałe
  • ( __ )
  • ✚ Pozyskane w 2013
  • 2012

Dodaj cytat z książki Złoty interes