O rycerzu Persewalu i Świętym Kielichu Graalu

literatura piękna
Dębogóra
2010-01-01
2010-01-01
historia romans rycerski mediewistyka opowieści okrągłego stołu

więcej Więcej

Jacka Kowalskiego wielbicielom historycznych klimatów przedstawiać nie trzeba - w szczególności tym poznańskim. Ja jego słuchowisko poznałam na długo przed przeprowadzką do Wielkopolski - w dzieciństwie było moim ulubionym, potrafiłam je nawet recytowałać z pamięci. Opowieść jest dobrze napisana, a nagranie ma magiczną atmosferę. Zawdzięcza ją aktorom, efektom dźwiękowym i...

• Historia
  • Absolutnie
  • Średniowiecze, romanse i eposy rycerskie
  • Audiobook
  • Dziecięce