O rycerzu Persewalu i Świętym Kielichu Graalu

Dębogóra
historia romans rycerski mediewistyka opowieści okrągłego stołu
literatura piękna
historia romans rycerski mediewistyka opowieści okrągłego stołu

Jacka Kowalskiego wielbicielom historycznych klimatów przedstawiać nie trzeba - w szczególności tym poznańskim. Ja jego słuchowisko poznałam na długo przed przeprowadzką do Wielkopolski - w dzieciństwie było moim ulubionym, potrafiłam je nawet recytowałać z pamięci. Opowieść jest dobrze napisana, a nagranie ma magiczną atmosferę. Zawdzięcza ją aktorom, efektom dźwiękowym i...

• Audiobook
  • Dziecięce