The Darkest Fire

Gena Showalter Cykl: Władcy Podziemi (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction 66 str.
Data 1. wydania:
angielski
HQN
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantasy Romans Mitologia Mitologia Grecka Demony Anioły Harpie Nieśmiertelni Lords of the Underground Władcy Podziemi

angielski
HQN
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Na półkach: , , , ,

Jeśli lubimy literaturę powiązana z demonami, mitycznymi bóstwami i powiązany z tym wątek miłosny.
To serdecznie polecam.
Mi osobiście bardzo się spodobała ten prequel.
Nie piszę nic więcej. Po prostu przeczytajcie.
( tylko zakończenie nie jest tak oczywiste jak się wydaje :) )

Geryon - niewolnik i Strażnik Piekieł, jest zakochany w Kadence - Bogini Opresji, jednak wstydzi się wyznać jej swoje uczucia z obawy przed odrzuceniem. Kadence - Bogini Opresji, jest zakochana w Geryonie - niewolniku i Strażniku Piekieł, jednak wstydzi się wyznać mu swoje uczucie z obawy przed odrzuceniem.... Świetna, wciągająca, szybko się czyta. Motyw miłości zdolnej do...

Brak słów, aby coś napisać...

Wiem tylko tyle, że to można traktować jako preludium do dalszych historii związanych z cyklem Władcy Podziemi. Warto zacząć swoją przygodę z tym cyklem właśnie od tej książki. Zwłaszcza że jest traktowana jako opowiadanie uzupełniające jeszcze przed "Mroczną Nocą", która jest pierwszą książką z cyklu.

• Fantasy
  • E-book