Miłość jest darem

Lauren Brooke Cykl: Heartland (tom 15) literatura dziecięca 184 str.
Love is a gift

Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura dziecięca
miłość dar nastolatki konie

Porównaj ceny i

Wspaniała. Warto, aby przeczytali ją nastolatkowie. Fabuła jest prowadzona w taki sposób, że zaciekawiła. Czytelnik chce wiedzieć co będzie dalej. Jak rozwinie się sytuacja. Pokazuje, że bardzo ważne są relacje między ludzkie.

Amy targają wyrzuty sumienia kiedy wsiada do samolotu lecącego do Australii. Już od początku nie wszystko układa się po jej myśli.

Kolejna część z serii Heartlandu zaskoczyła mnie wzbudziła mnóstwo emocji, wzruszeń pełna ciepła, miłości do koni opowieść zachwyciła mnie czytałam z zapartym tchem.
Dalsze przygody Amy opiekującej się końmi, darzy je wielką miłością, troską i ciepłem.
Spotykamy ją na ranczu jej ojca razem z siostrą Lou Amy nie może odnaleźć się w nowej sytuacji, ojciec dziewczyny ma nową...

Świetna seria ;) Polecam

Uwielbiam wszystkie książki z serii Heartland! A Lauren Brooke jest według mnie swietną pisarką! Polecam!

ŚWIETNA!

Książka lekka, nadaje się dla młodzieży, bo porusza tematy i emocje z którym się zmagają. Polecam!

Ta część to 'coś nowego' i to 'coś' bardzo mi się podobało! Emocje pomiędzy bohaterami są bardzo realistyczne, jedna z najlepszych części.

BARDZO BARDZO FAJNA KSIAZKA

Świetna książka. Gorąco polecam serię ,,Heartland''.
~
Gdy Amy przyjeżdża do Australii, do taty od razu chce zajmować się końmi. Przez cały tydzień dziewczynka cały czas pracuje z końmi i z trudem akceptuje nową rodzinę taty - żonę Helenę oraz małą Lilly. Jednak gdy Treg, pomocnik w heartlandzie daje jej do zrozumienia, że powinna więcej czasu spędzać z rodziną ,...

• Chcę w prezencie
  • Konie