Gra o jutro 2

Andrzej BratkowskiStefan Bratkowski Wydawnictwo: StudioEMKA publicystyka literacka, eseje
978-83-60656-10-5
StudioEMKA
gospodarka reformy Bratkowscy gra o jutro emerytury Polska
publicystyka literacka, eseje
978-83-60656-10-5
gospodarka reformy Bratkowscy gra o jutro emerytury Polska

Każdemu komu leży na sercu los Polski powinien przeczytać. Zwłaszcza nasza szeroko rozumiana władza.

Bardzo ciekawa ksiazka w formie poradnika dla rzadzacych, z ktorego oni na pewno nie skorzystaja. Bardzo ciekawe pomysly, otwiera oczy w wielu sprawach. Autorzy jednak za bardzo wierza w polskie spoleczenstwo, ktoro wg nich moze sie przestawic na dobre pomysly ze spoleczenstwa angielskiego. Ja nie mam tyle wiary i za to minus. Duzy plus za opis mozliwej gospodarki wodnej i...

Na półkach: , , , ,

Świetna pozycja, wymagająca dużego skupienia i także niemałej wiedzy w sprawach gospodarczych naszego kraju. Autorzy duży nacisk kładą na polskie rozwiązania, które świetnie sprawdzały się już w XIV wieku jak hipoteka, czy z początkiem XX wieku jak weksle.
Co dla mnie szczególnie ważne opisano tutaj po krótce kwestię rozwoju polskiej energetyki.

Polecam wszystkim...

• Ekonomia