Niby-dziennik

Zygmunt Mycielski Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry biografia, autobiografia, pamiętnik
8320715806
Wydawnictwo Iskry
dziennik pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
8320715806
dziennik pamiętnik

Autor to dość ciekawy facet. Przyjaciel Andrzejewskiego, z którym łączyły go wspólne preferencje seksualne, nie dał się złamać, a przede wszystkim potrafił zachować niezależność. Był jednym z niewielu ludzi z kręgów stricte muzycznych szykanowanych przez SB. A jego Niby-dziennik przenosi nas nieco w przeszłość, w czasy, w których wszystko było chyba prostsze.

Sporo informacji na temat stosunków panujących po 44 roku, w środowisku artystycznym na tle politycznym i kulturalnym. Był homoseksualistą z czym się specjalnie nie ukrywał.

Dyskusje

• Do kupienia