Chory na śmierć

literatura piękna
Bella Szwarcman-Czarnota
opowieść mężczyzna kobieta uczucia

Niezwykle piękne.

Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ale postaram się opisać co przeczytałem i jak to zrozumiałem.

Erotyk. Mężczyzna i kobieta spotykają się w pokoju nad morzem. Mężczyzna płaci kobiecie za to, żeby była z nim, czy też, leżała obok niego w łóżku i nic nie mówiła. Mówi, że chce poznać miłość. Stopniowo poznaje jej ciało, od strony zmysłowej, pojawiają się...

• Francuska literatura piękna - XX wiek
  • 2015 - przeczytane
  • 2013
  • Rozważyć zakup
  • Francja
  • Zwykłe Życie

Dodaj cytat z książki Chory na śmierć