Najpierw ślub

Debbie Macomber Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
First comes marriage
literatura obyczajowa, romans
Dorota Malinowska-Grupińska
Harlequin Romance
miłość namiętność staruszek uczucia

Bardzo przyjemna i lekka. Czyta się jednym tchem. Idealna na samotne wieczory

1976

Solution: Wedding 3/6
Debbie Macomber - "Najpierw ślub"/"First comes marriage"

Janine (25) + Zachary

*1991

1976

Solution: Wedding 3/6
Debbie Macomber - "Dobrana para"/"Najpierw ślub"/"First comes marriage"

Janine (25) + Zachary

*1991

Jedna z najgorszych książek jakie dane było mi przeczytać. Książka krótka, choć w sumie, to co jest w niej zawarte można by opisać na o polowe mniejszej ilości stron. Mam wrażenie, że autorka pisała tę książkę w jedno popołudnie. Książka jest tak płytka, jest tak jakby o niczym... A opisana historia banał i, to bardzo słaby banał. Nie przekonała mnie ani jej bohaterowie z,...

Można posiadać ekscentrycznego dziadka, który chce zaaranżować Tobie małżeństwo. Można mieć szefa, który proponuje Ci rękę swojej wnuczki a w posagu daje firmę. Ale XXI wieku można mieć też rozum, trochę uporu i twardy tyłek.
Można mieć swoje zdanie oraz być przy tym stanowczym.
Głowna bohaterka niestety tego nie umie, co jest skutkiem tego, że przez większość czasu jej...

Bohaterowie na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie ani trochę. Są swoim zupełnym przeciwieństwem, ale chyba o to właśnie chodzi w miłości. Bo tam, gdzie jej naiwność i dobre serce wymykają się spod kontroli, pojawia się jego chłodna i racjonalna kalkulacja.
No i dziadziuś - genialny inżynier całej intrygi. Mógłby pracować w jakimś wywiadzie czy czymś podobnym, bo marnuje...

Urocze, śmieszne, płytkie i przewidywalne. Bez roznamiętnionych, dokładnie opisywanych scen erotycznych. Może być.

• Harlequin
  • Małżeństwo z rozsądku