Północ

Okładka książki Północ
Lisa Jane Smith Wydawnictwo: Amber Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 8) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Pamiętniki Wampirów (tom 8)
The Return: Midnight
Amber
2011-04-19
2011-04-19
Anna Kalinowska
wampiry

Okładka książki Bez maski Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Ocena 7,0
Bez maski Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Bez słów Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Ocena 6,6
Bez słów Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Bez szans Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Ocena 6,7
Bez szans Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Niewola Julie Plec, Lisa Jane Smith, Kevin Williamson, ghostwriter
Ocena 7,0
Niewola Julie Plec, Lisa Ja...

więcej Więcej

Mam mieszane odczucia, książka niby dobra, ale nie do końca... Za dużo fantasy?
Reguła kończenia z przytupem zachowana :)

Nie porwała mnie niestety. Dziwnie to sztuczne i wciąż nie lubię głównej bohaterki.

Księga 4 skończona, ale nie było to coś super wow. Język był bardzo infantylny, dialogi sztuczne jak i niektóre zachowania bohaterów. Miejscami żałosna. Skończyłam ją czytać, bo mimo wszystko bardzo lubię postać Damona Salvatore i to uniwersum było całkiem plastyczne i pomysłowe. Kreacja świata ok. Zaś największym minusem był język, w tym dziecinne dialogi, mentalność...

Strona na fb, zapraszam! https://www.facebook.com/KsiazkiIlubCzasopisma

Całość: https://ksiazkiilubczasopisma.blogspot.com/2013/04/koniec-mojej-meki.html

To prawda, że z własnej, nieprzymuszonej woli sięgnąłem po pierwszą jak i kolejne księgi "Pamiętników Wampirów", które wyszły spod pióra L.J. Smith - autorki lubiącej, kiedy czytelnicy do niej piszą. Nie skłamię pisząc,...

Kitsune nadal są niebezpieczne dla Eleny i jej przyjaciół i sieją zamęt w miasteczku. Damon stał się człowiekiem, ale zrobi wszystko, by znowu być wampirem i posiadać swoje umiejętności. Nie potrafi się odnaleźć jako człowiek i rozmawia tylko z Eleną, która próbuje mu pomóc. Stefano z pomocą niesamowitej krwi Eleny odzyskuje siły, a dziewczyna cieszy się, że w końcu ma go...

Jest mi źle z tym zakończeniem. Cieszę się, że Fell's Church uratowano, ale ciężko jest się pogodzić z tym, jaką cenę trzeba było za to zapłacić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W końcu skończyłam :P Długo mi szło, może to ta objętość :P Oczywiście szkoda mi było Damona na końcu, chociaż wcale go nie polubiłam :P

Ech. Równia pochyła. Trudno uwierzyć, że coś z i tak bardzo niskiego poziomu pogorszyło się aż tak bardzo. Nie do przebrnięcia. Jak to mozliwe, ze takie - za przeproszeniem - gówna sie wydaje. Ba! Odnoszą sukces. Dosłownie wszystko jest złe. Jednym słowem - dramat. Strata czasu.

Kolejna przeczytana przeze mnie książka z serii ,,Pamiętniki wampirów ''. Szczerze to podobała mi się trochę mniej niż poprzednie książki z serii . Jednak polecam ją z czystym sumieniem . Książka jest pełna akcji i romantyzmu .

Interesująca kreacja świata, ciekawi bohaterowie, przyjemnie się czyta, całkiem udana kontynuacja cyklu.

3 939
    1 544