Północ. Pamiętniki Wampirów Księga 4

Lisa Jane Smith Wydawnictwo: Amber Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 7) fantastyka, fantasy, science fiction
The Retrn: Midnight
Anna Kalinowska
Amber
wampiry
The Retrn: Midnight
Pamiętniki Wampirów (tom 7)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Kalinowska
wampiry

1933

Mam mieszane odczucia, książka niby dobra, ale nie do końca... Za dużo fantasy?
Reguła kończenia z przytupem zachowana :)

Nie porwała mnie niestety. Dziwnie to sztuczne i wciąż nie lubię głównej bohaterki.

Księga 4 skończona, ale nie było to coś super wow. Język był bardzo infantylny, dialogi sztuczne jak i niektóre zachowania bohaterów. Miejscami żałosna. Skończyłam ją czytać, bo mimo wszystko bardzo lubię postać Damona Salvatore i to uniwersum było całkiem plastyczne i pomysłowe. Kreacja świata ok. Zaś największym minusem był język, w tym dziecinne dialogi, mentalność...

Strona na fb, zapraszam! https://www.facebook.com/KsiazkiIlubCzasopisma

Całość: https://ksiazkiilubczasopisma.blogspot.com/2013/04/koniec-mojej-meki.html

To prawda, że z własnej, nieprzymuszonej woli sięgnąłem po pierwszą jak i kolejne księgi "Pamiętników Wampirów", które wyszły spod pióra L.J. Smith - autorki lubiącej, kiedy czytelnicy do niej piszą. Nie skłamię pisząc,...

Kitsune nadal są niebezpieczne dla Eleny i jej przyjaciół i sieją zamęt w miasteczku. Damon stał się człowiekiem, ale zrobi wszystko, by znowu być wampirem i posiadać swoje umiejętności. Nie potrafi się odnaleźć jako człowiek i rozmawia tylko z Eleną, która próbuje mu pomóc. Stefano z pomocą niesamowitej krwi Eleny odzyskuje siły, a dziewczyna cieszy się, że w końcu ma go...

Jest mi źle z tym zakończeniem. Cieszę się, że Fell's Church uratowano, ale ciężko jest się pogodzić z tym, jaką cenę trzeba było za to zapłacić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W końcu skończyłam :P Długo mi szło, może to ta objętość :P Oczywiście szkoda mi było Damona na końcu, chociaż wcale go nie polubiłam :P

Dalsze losy dwójki braci i jednej dziewczyny. Elena musi w końcu podjąć decyzję, z kim chce być. Polecam.

Ech. Równia pochyła. Trudno uwierzyć, że coś z i tak bardzo niskiego poziomu pogorszyło się aż tak bardzo. Nie do przebrnięcia. Jak to mozliwe, ze takie - za przeproszeniem - gówna sie wydaje. Ba! Odnoszą sukces. Dosłownie wszystko jest złe. Jednym słowem - dramat. Strata czasu.

Kolejna przeczytana przeze mnie książka z serii ,,Pamiętniki wampirów ''. Szczerze to podobała mi się trochę mniej niż poprzednie książki z serii . Jednak polecam ją z czystym sumieniem . Książka jest pełna akcji i romantyzmu .

Dyskusje

3 870