Jordan: Pushed to the Limit

angielski
Century
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski

Mimo, że książka treści powszedniej, czasami wulgarnej i 'ploteczkowej', uważam, że ghostwriter Katie Price, Rebbecca Farnworth, sprawiła, że biografie Katie są bardzo wciągające. Jestem także zdania, że jest to swojego rodzaju sztuka pisać tak prosto a jednocześnie wcale nie sprawiając wrażenia, że książka jest pusta. Katie jest bardzo 'życiowa' i Farnworth świetnie ujęła...

• Przed 2015
  • Anglojęzyczne ✨