Bigos hultajski czyli Dawne faceceje i anegdoty polskie

Andrzej Kempa Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza satyra
Krajowa Agencja Wydawnicza
Anegdoty polskie XVIII/XX w Satyra polska
satyra
Anegdoty polskie XVIII/XX w Satyra polska

Na półkach: , , , ,

Książka ta, kiedy ją zobaczyłem, od razu wzbudziła moje zainteresowanie, wiedziałem że będzie ciekawa i się nie zawiodłem. Zawiera ona wiele zabawnych anegdot i krótkich wierszyków które pochodzą z XVII,XVIII,XIX wieku, a które dobrze pokazują zwykłe życie ludzi z każdego z tych okresów. Książkę tą czytało się bardzo przyjemnie, tak więc jak najbardziej ją polecam, choćby w...

• Humor
  • Czytałam, posiadam