ROZWIŃ ZWIŃ

Elipsa
2011-05-01
2011-05-01

więcej Więcej

Kochałam to pismo, bardzo, bardzo mi go brakuje :(

Jestem (to znaczy byłam) wielką fanką "Bluszcza". Urzekła mnie cała otoczka towarzysząca temu pismu - jego długa historia, jego tradycja, wydawane przez niego książki (plan wydania powieści Elizabeth Gaskell), jego grafika oraz niepowtarzalność. Towarzyszę mu od 2 numeru wydanego w 2008 roku. Miałam też ostatnio sposobność przeglądnięcia starych wydań "Bluszcza" z 1880...

• Czasopisma
  • Nie samą książką zyje człowiek
  • Polskie
  • Moja biblioteka