Zdobyć Intrepida!

Okładka książki Zdobyć Intrepida!
Payne Harrison Wydawnictwo: Prima kryminał, sensacja, thriller
83-900658-3-5
Bolesław Orłowski
prom kosmiczny

więcej Więcej

Książka trzymała mnie w napięciu mniej więcej od połowy do końca – końca zaskakującego, chociaż bardzo surrealistycznego.

Czytając pierwszą połowę myślałam, że dostanę szału i na długi czas książka trafiła do kąta. Nie mogłam przebrnąć prze techniczne opisy kosmicznych pojazdów, urządzeń itp. dla mnie „duperszmitów”. Jednak tymi „duperszmitami” niejeden mógłby się...

Dla fanów astronomii i wypraw kosmicznych pozycja obowiązkowa!

• Wyprzedane - wymienione
  • Papierowe
  • Książki

Dodaj cytat z książki Zdobyć Intrepida!