To co najpiękniejsze

Okładka książki To co najpiękniejsze Maria Józefacka
Okładka książki To co najpiękniejsze
Maria Józefacka Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie Cykl: Milka, Teodor, Wojtek (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Milka, Teodor, Wojtek (tom 3)
Wydawnictwo Lubelskie
1977-01-01
1977-01-01
8322200781
powieść dla młodzieży

Nieco może zbyt patetyczne tony jak na dzisiejsze czasy, ale w sumie książka jest o naprawdę o tym co najważniejsze: przyjaźni, uczciwości, bliskości
Nawet jeśli nieco trąci myszką i moralizatorskim tonem to całkiem ładna książka.

Niby banalna historia, ale ma wiele do opowiedzenia. Rozumiem opinie, że niektórzy nie dotrwali do końca albo czytali niedokładnie. Ale moim zdaniem warto sięgnąć po tę książkę.

Szczerze - przeczytałam tą książkę pobieżnie, bo tak jakoś do mnie nie przemawiała. Teraz żałuje, bo kiedy przypominam sobie fragmenty, to teraz mogłaby mnie zaciekawić. Zamierzam ją kiedyś przeczytać od deski do deski.

• Młodzieżowe
  • Zaległości z młodości
  • Przeczytane dawno temu
  • Dzieciństwo i okolice

Dodaj cytat z książki To co najpiękniejsze